lucid dreaming

"lan! bu benim rüyam ve istediğimi yaparım! buraların kralı/kraliçesi benim! heheyt!" olayı.


çok yüzeysel oldu bu.
şöyle ki;
rüyanızı kendi ellerinize alıp (ki rüyadayken aslında rüya gördüğünüzü fark edip ayılma hali bu) dilediğinizi yapabilmeniz.
eh, artık rüyanız hayrolsun.
" hımmm. demekki ben yönlendiriyormuşum" dememe sebep olan başlıktır. aynı zamanda bu durumu gerçekleştirdiğinizde rüya ve gerçeklik arasında kalmaya çalışmak çok zor olmaktadır. ayılmamaya ne kadar gayret gösterseniz de bir anlık dikkat dağılması işi bozabiliyor.
lucid dreaming ile rüyada gördüğünüz bear ile zevkin doruklarına çıkabilir, tatlı, tonton,ihtiyar bir taksiciyle mature fantazinizi sonlandırabilir, ''ben farklılık arıyorum.'' diyorsanız gördüğünüz yaratıkla bile sevişebilirsiniz. aynı zamanda ilk 30 dakika içinde arayana sınırsız kamyon devirme paketi ücretsiz.*
şu sıralar üstünde çalıştığım hededir. ufak bir araştırma ve bu konunun uzmanı olan bir arkadaşım ile bir çok tatkit öğrendim.
yeni başlayacak olanlar için bir kaç ufak tip vereyim madem:
1- rüyada olduğunuzu anlamak için aynaya, saate veya o günün gazede/dergisine bakmayı deneyin. saçma sapan birşey görürseniz rüyadasınız demektir.
2- rüyada olduğunuzu anladığınızda heyecanlanabilir ve bilincinizi uyandırabilirsiniz. uyanmamak için heyecan yapmamak adına antreman yapın.
3- rüyanız yok olmaya, belirsizleşmeye başladığında kendi etrafınızda bir dönün * *
4- rem uykusunu derinleştirmek için sakin uyumaya çalışın
5- daha iyi etki için bazı ilaçların içindeki bazı etken maddeleri alın. yani, o ilaçları için. *