mariano di vaio

bugüne kadar nasıl kimsenin yazmadığını merak ettiğim, italyan genlerinin ne kadar mükemmel olduğunun bir kanıtı daha olan, dehşet seksi ve tarz olan model.
erkek modası, spor, saç ve tarzla ilgili bir blogu vardır. ama instagramda da çok populer kendisi. saçlarına bayıldığım ve gerçekten tarzını çok severek takip ettiğim idol. cidden eriyip bitiyorum kendisine. aynı anda hem idol olarak gördüğüm hem de beğendiğim ender insanlardan. kendisi heteroseksüeldir ve gudubet çirkin bir karısı var.
blogu http://www.mdvstyle.com/
instagram http://www.instagram.com/marianodivaio/
ayakta boşalmama neden olan son postu http://www.instagram.com/p/BI3EgecBRhp/?...
takipte kalın sözlük.
kendisi (yanlış hatırlamıyorsam) lookbook'ta ilk çıkışını sağlamıştı; tarzı ve tipinden çok kendisine ün getiren börek kafası sayesinde. sonra instagram çağına geçilince popülaritesini orada da devam ettirdi, yoksa ahım şahım fashion bir bey olduğunu düşünmüyorum. bir adam gallagher değil, o da zac efron kırması saçlarıyla ünlü oldu da neyse.

(o zamanlar) gaydar'ına güvenen birisi olarak nasıl heteroseksüel olduğuna inanamasam da, düşündüğümüz kadar hetero bir arkadaşımız değil diyebilirim birkaç sene önceki türkiye ziyareti ve çekimde olanları duyduktan sonra. tabi kendisi hem çikolatayı hem vanilyayı seviyorsa kendisine ve hala devam eden börek saç stiline başarılar diliyorum.