marlon brando

empire dergisinin film tarihinin en seksi 100 kişisi anketinde 14. sıradan giriş yapan, hem yakışıklı hem seksi oscar ödüllü sinema yıldızı.
abd’li komedyen richard pyror’un dul eşi jennifer lee, 1970’li yıllarda oyuncu marlon brando ve eşinin uyuşturucu etkisi ile eşcinsel ilişkiye girdiğini açıkladı.
http://gzone.com.tr/unlu-erkek-oyuncunun...
bazen öyle şeyler var ki, bir kişiyi tamamen siliyorsunuz. bu aktör için de aynı şey geçerli benim için.

nedeni de şu ünlü italyan yönetmen bernardo bertolucci’nin paris’te son tango filmi. yani şu “tereyağlı tecavüz sahnesi”.

bu sahnenin normalde senaryoda olmadığı ve marlon brando ile yönetmenin maria schneider’ı bu sahne için zorla ikna ettiği belirtilir. ki, aktris sonraki dönemde intihara da kalkışmıştır. bu filmden sonra kendine gelemediği de bilinir.

https://www.google.com.tr/amp/s/www.cnn...

haberde de dediği gibi “hasta ruhlu iki insanın bunun normal olabileceğini düşünmesi can yakıyor”.
habere göre marvin gaye ve james baldwin le de yatmış.kurbanlar arasında bir radyatörün de olabileceği söylentiler arasında.
çok sevişken bir adammış cidden. richard pryor ile de yatmış. posta kutusuyla, sandalyelerle, koltuklarla da seks yaptığını iddia edenler var. nasıl bir libidoysa valla süpermiş. pairs'te son tango'da maria schneider'e zorla tecavüz edilmesi ve yönetmenin açıkladığına göre sahnenin gerçek oluşu da bu adamın ne kadar abazan bir herif olduğunu zaten açıkça ortaya koyuyor. yazık kıza, hayatını karartmışlar resmen!