mere mera

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)
bana anaokulu profesörü demiş zat. aslında zat demeye dilim varmıyor da neyse. böyle feyk hesaplarla gelmek yerine orijinal hesabınla gel yahut eski nickini belirt. bakalım saray soytarısı kimmiş öğrenelim, çoğunuzun psikolojik problemleri olduğunu düşünüyorum. şu anlayışa da çok inanırım.. köpekler tekken havlayamadıkları için birbirinin yalakçısyla birleşip havlamayı tercih edip, etrafa saldırırlar. bazılarınızın takındığı tavır da bu. takılın gençler.
hangi hesabın feyki olduğunu merak ettim gerçekten, hangi meranın koyunusun. 2016 kasımdan beri girmediğin sözlük şimdi mi aklına geldi? benim bilgisayarım sürekli açık, arada bakıyorum da, senin analizlerin gösteriyor ki dakikada 2 kez yeniliyorsun sözlük sayfasını. sana fayda sağlamayacak ve nefret ettiğin bir sitede 1 gündür neden bu kadar vakit öldürüyorsun ki? yaran mı var? ayağını yerden kesmemi istiyorsan bir mesaj kadar yakınım sana. ya da sol framei hakaret ve küfürlü başlıklarla da doldurabilirsin diğer ayağını yerden kestiklerim gibi.
şimdi geçmişinde girdiğin entrylerine baktım da;

bir başlığa şöyle yazmışsın;

"sende sik var mı onu kanıtla, sonrasında neremi sikiyorsan sik. o serçe parmağıyla neremi, nasıl sikeceksin. merak ettiğim olaydır. "

başka bir başlığa;

"(bkz: benim piçim)"

diğerine;

"milli değerlerini sikeyim senin."

başka da vereyim;

"kedi, köpek, damacan, egzoz borusuna hallenen malum, göçmen anadolu ırkı!"

bir diğeri;

"sikinin renginden.
ne mutlu türk kalçasıyım, kürt sikinin salçasıyım diyene.

(bkz: faşizm)
(bkz: faşizm öyle yapılmaz böyle yapılır)"

daha devamına bakmama gerek kalmadı. sana hiç haketmediğin toleransı sağlamışız, hata etmişiz. çoktan ayağını yerden kesmiş olmamız gerekirdi.

hadi bye.