dipteyim ben

Durum: 1775 - 15 - 7 - 1 - 23.11.2017 10:38

Puan: 16201 - Sözlük Kaşarı

7 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 89

gülbenler arasında bir garip ebru olmak

güldürmüştür, sabah sabah yarıldım. iyi ki reza değilsiniz arkadaşlar. swh

sözlükte başı bağlı yazar yoğunluğu

yapacak bir şey yok, beni de kaybettiniz gençler. bekarlık iyi, hoş ve güzeldi ama bir yere kadarmış. n'apalım artık.

nerede bu sözlüğün kadınları

ayıp ettiniz, tabii ki de buralardayız efendim. yalnız değilsiniz.

kendisini yatakta yakalayan oğlunu öldürmek

sakarya'da yaşanmış, tüyler ürperten olay.

10 yaşındaki çocuk, annesi ve komşusunu yatakta yakalıyor ve bunun üzerine kimselere söylemesin diye annesi tarafından öldürülüyor. yazık, çok yazık.

kaynak:

https://m.haberler.com/10-yasindaki-necm...

kadın ayılar

beğenmediğim ayılardır. kusura bakmayın bacımsınız.

yürüyüş bandı

spor salonunda aktif olarak kullandığım alet. seviyorum epey keyifli oluyor. hız mesafesinş şiddetlendirdiğimde epey yorulmama sebep oluyor ama vücut için faydalıdır.

mesir macunu

dişlere yapışan tuhaf şekerleme. tatlı türü şeyleri sevmeme rağmen mesir macununu hep yadırgamışımdır, tercih edemiyorum.

bebek starbucks

2010 yılındayız, öğrenciydik. arkadaşlarla 3 günlüğüne istanbul'a gidelim dedik. baya da uzak yerden geldik filan. ilk durağımız burası olmuştu, starbucks deneyimimin ilki burasıdır. efsane güzeldi, manzarası hele... gecenin karanlığına rağmen hayran kalmıştık.

ayı sözlük itiraf

bugün en sevdiğimi kaybettim biliyor musunuz? sevgilisi olduğunda birlikte hediyeler hazırladığımız, her anımızda birbirimizle eğlendiğimiz, çocukluğumuzun her yaz anneannemlerde birlikte geçtiği canım kuzenimi kaybettim bugün. ekmek almaya herkes onu göndermek isterdi. gitmezdi, ben rica ettim mi hiç kıramazdı gönlümü. bak şimdi yine ağlar oldum... hayata hep 1-0 yenik başlamıştı, babası kötü biriydi. hiç iyiliğim dokunamadı ona, hiç yanında olamadım. onu hiç aramadım uzun zamandır. şimdi kızıyorum kendime, hayattayken neden onun kıymetini bilemedim? derdim hep "olur mu abim gibi harika bir kuzenim var benim." olmadı, o da gitti bu dünyadan. hep 1-0 yenikti, yine öyle oldu. seni seviyorum be canım kardeşim.

sevdiklerinizi hiç ihmal etmeyin olur mu? ben çok üzgünüm, çok. bir gün bizler de öleceğiz, gideceğiz buralardan. ama bu şekilde 26 yaşında mı kaybetmeliydim seni kardeşim...

ayı sözlük

burası böyle evim gibi aslında. belki dönem dönem çok bir şey paylaşamıyor olabilirim ama burayla büyüdüm ben. öyle olgunlaştım, zaman geçtikçe yeni yazar dostlar da bunu hissedecektir; eviniz gibi bir yer burası. yabancılık çekmiyorsunuz.

interaktif sözlükler ekim 2017 sıralaması

11. sıradayız, harika bir sözlüğüz.

sevginin cinsiyeti olmadığını sizlerle öğrendim. birlikte büyüdük, yaşımızı aldık. mutluluklarımız oldu, acılarımız, ayrılıklarımız... bazen çok çok sevindik. güzel günlerimiz oldu ve olacak. başta dark bear olmak üzere diğer tüm yazar dostlara tüm emekleri için teşekkür ederim. sizleri seviyorum!

ayı sözlük yazarlarının ilişki durumları

henüz 1 aylık, bol tartışmalı. sanırım belli bir yaştan sonra kafa gürültüyü pek kaldıramıyor ama idare ediyoruz.

yaptığın keki kimsenin yememesi

bok yesinler, ben hepsini bitiririm.

ayı sözlük itiraf

mutsuz değilim aslında sadece yalnızlığa çok fazla alışmışım. kimisi bu dünyaya fazla iyimser kaldığımı söyledi, kimisi art niyet aradı içimde. sanırım bu yüzden ben de insanları sevemedim. arkadaşlarımla oturduğumuzda anladığım tek şey; aynı hikayeler, aynı telaşlar...

bende değişen bir şey pek yok, dışarıdan mutlu gibiyim galiba. bazen birileri yalnızlığıma son vermek istiyor ama soğumuşum işte. insanlardan, nefes alan her canlıdan irite olmuşum. bu çok garip bir his, bir süre sonra çizgilerinize kimsenin yaklaşmasını istemiyorsunuz. böyle yaşlanmak belki de doğduğum günden beri en büyük isteğimdi. ben de emin olamıyorum. aylar sonra belki de birkaç yıla hiç bilmediğim bir şehre gideceğim. korkmuyor değilim, bazen korkuyorum. bihaber olduğun kültür, insanlar beni ürkütüyor. tamam başıma bir şey gelmez de arada kafa böyle şeylere gidiyor. hiç tanımadığım insanlar girecek hayatıma, yine aynı umutlarla biraz daha yaşlanacağım. herkes gibi... sanırım şu ara beni ürküten bir başka şey de; yaşlanıyor oluşumuz. hayat işte...

öküz gibi çalışmak

(bkz:ben)

kafamı kaldıracak vakit bulamıyorum, ya evrak ya da saçma sapan koşuşturmacanın içinde buluyorum kendimi. ekstra hazırlandığım sınavım da bunların içinde. en güzeli hala umutlarımın olması, bunu hiç yitirmemem.

kapat aç düzelir

uygulamada sıkça kullandığım yöntem. o da olmazsa elektronik cihazımızı hafifçe sallayıp ona hasar veriyoruz. tamamdır.

iştah açma yolları

merak edilen yollardır.

soru başlığı gibi oldu ama kusura bakmayınız. internette de şöyle biraz bakındım, iştah açmak için ilaç öneren var ama mideme dokunduğu için ilaç kullanmaktan kaçınıyorum. kendime yakıştıramadım sadece. 50 kilo olmuşum. ideal kilomun altına ilk kez inince açıkçası üzüldüm. acaba tekrar iştahımı açarak nasıl yemek yiyebilirim? cips gibi abur cuburları severdim, onları denedim yine olmadı. yemek yiyesim gelmiyor sadece. keyif almıyorum, acıktığımı hiç hissetmiyorum. hele sabah kahvaltı bile edemiyorum. aramızda tavsiyesi olan varsa belirtirse sevinirim.

hiç doğmamış olmak

sözlüğe içini dökmek

toplu taşımada yaşlılara yer vermeyin

zaten yaşadığım memlekette yaşlı nüfus ağırlıkta. mesela birazdan mesaim var, işe gideceğim. muhtemelen yine toplu taşıma aracında birileri sırf bu sebepten ötürü tartışıyor olacak. her gün aynı terhane "bize yer vermiyor saygısızlar" gençler de yer vere vere bıkmış, ne yalan söyleyeyim ben de saygılı biri olmaya çalışıyorum lakin 45 dakika yol gidiyorum. ağız dalaşına asla girmiyorum.

yaşlı insanlara yer veremediğim zamanlar oluyor. elimizde değil, bu haber de artık ne kadar yer edinir bilmem ama kan dolaşımı için mantıklı geldi de bizdeki kan da dolaşmıyor mu acaba?.
  • /
  • 89

yürüyüş bandı

evimde 2 yürüyüş bandı 1 fitness bisikleti 1 hız bisikleti 2 fitness barı ve plates köşesi var ama hiçbirini kullanmıyorum çünkü neden kullanayım ki spor salonu denen bir şey var. siz evlere alınan o aletler kullanılıyor mu sanıyorsunuz?!

gülbenler arasında bir garip ebru olmak

adi gecen ebru, ebru şallı mı acep oyleyse hakkını ver nude gonder daha siftah etmedik tenini bile gormedik yaf. millet mesaj yoluyla iç organlarına kadar gönderiyor bize hep sıfır ühü

interaktif sözlükler ekim 2017 sıralaması

uzun zaman sonra elle tutulur bir sıralama çalışması gerçekleştirilmiş. teşekkür ederiz. ellerinize sağlık. 11. sırada yer almışız, bu da güzel bir başlangıç olmuş. uzun soluklu bir çalışma olur umarım.

interaktif sözlükler ekim 2017 sıralaması

ayı sözlüğün 11. sıradan dahil olduğu ve yepyeni bir sitede yayınlanan sıralamadır. hayırlı olsun ayol!

daha önce yapılan diğer listelerden farklı olarak, alexa tr rankları göz önüne alınarak, şeffaf veriler çerçevesinde hazırlanan listedir. ekim 2017 listesine buradan göz atılabilir ve detaylı bilgileri okuyabilirsiniz:

https://interaktifsozlukler.com/ekim-201...

ağlayan erkek

dünyanın en normal insanıdır. lakin insanda sarıp sarmalayarak teselli etme ya da mutluluktan ağlıyorsa duygularını paylaşma isteği uyandırır. hele kendisi jensen ackles ise...

toplu taşımada yaşlılara yer vermeyin

oxford üniversitesi’nden yapılan ve yaşlı insanları oturmak yerine ayakta durmaya teşvik etmeye yönelik açıklama.

valla bunu şirinevler-bağcılar hattında yaşlılara anlatsak gan çıkar gannn ^^

http://www.hurriyet.com.tr/uzmanlar-konu...

ayı sözlük

bundan sonra interaktif sözlükler sıralamasında yerlerini alacak olan sözlük.

(bkz: türkiye nin interaktif sözlükler sıralaması)

ayı sözlük yazarlarının çekici bulduğu insan tipi

uzun boy, kısa saç ve yok derecesinde göğüs.
seviyorum napayım.

ayı sözlük itiraf

yıllar önce buradan tanıştığım bir hanım vardı, öyle sohbet edip birbirimizi dinliyorduk. geçenlerde facebook'umu tekrar açtığımda gördüm ki evlenmiş, bir çocuğu olmuş.
o o zamanlar çektiği acıyı atlatabilmiş, hatta tamamen farklı bir hisse evrilmiş bense hala aynı yerde atamadığım adımlarımı sayıyorum.

Toplam entry sayısı: 1775

dark bear mesajlarımızı görüyor mu

genellikle yazarların karşısındaki kişiden telefon numarası alabilmek için uydurduğu bir bahanedir. "dark bear özel mesajlarımızı okuyor. telefondan rahat rahat konuşsak?"

bahane olm bahane. az akıllı olun işte. adamın işi gücü yok, koskoca sözlüğün sahibi bir de özel mesajlarımızı irdeleyecek ha.

seren serengil'in hesabını çalan hacker'in gülben ergen'i tehdit etmesi

komik bir olay. allah akıl fikir versin.

sözlüğe içini dökmek

yaptığın keki kimsenin yememesi

bok yesinler, ben hepsini bitiririm.

interaktif sözlükler ekim 2017 sıralaması

11. sıradayız, harika bir sözlüğüz.

sevginin cinsiyeti olmadığını sizlerle öğrendim. birlikte büyüdük, yaşımızı aldık. mutluluklarımız oldu, acılarımız, ayrılıklarımız... bazen çok çok sevindik. güzel günlerimiz oldu ve olacak. başta dark bear olmak üzere diğer tüm yazar dostlara tüm emekleri için teşekkür ederim. sizleri seviyorum!

gıda boyalarına alternatifler

arkadaşlar afedersiniz 2-3 ay önce mavi gıda boyasından kek yaptım. misafirler filan hep beraber afiyetle yediğimiz keki tuvalette mavi olarak dışarı attık. şirinler gibi tuvalet yaptık mübarek. misafirin çocukları da mavi sıçınca annesi korktu. çocuğuma ne oldu diyor. anasini satiyim gıda boyasını dayadım biraz daha dayasam şirin baba'ya dönüşmüştük.

bursa büyükşehir belediye başkanının kendisine tweet atması

bursa büyükşehir belediye başkanı recep altepe icraatıdır. sahte twitter hesabından girdiğini sanıp kendi kendine övgüler yağdırmış.

kaynak;
http://www.birgun.net/haber-detay/bursa-...

mimar

abicim sözlük elden gidiyor, sen hala 'açılmadığım bir kaç mahallenin bakkalı kaldı' diyorsun. bitiremedin mi hala şu açılma listeni?*

sevgiler..

eşcinsel öğrencinin cinsel yönelimi sebebiyle okuldan atılması

antalya'da bir anadolu lisesinde gerçekleşmiş olay. bunu yönelim değil, tercih olarak gören eğitimcilerin olmasına utanıyorum. ergenlik dönemindeki o çocuğa yazık değil mi?.

kaynak;
http://gmag.com.tr/denizin-cigliklarina-kulak-verin/

16 yaşındaki kızın eşcinsel kulüpte ne işi var

16 yaşındaki kız çocuğuna evlilik hakkı veriliyorsa, o alkollü mekanda da çıkması aladır. annesi babası bunu dert etmezken neden başkaları bunu sıkıntı ediyor anlamış değilim.

şimdi ceza olarak tüm entrylerini eksilemeliyim

bazı yarası olan sözlük yazarlarını ortaya çıkaran başlıktır.

hayırdır istiklal marşımız sizi rahatsız mi etti?
10 kıtasını yazdırtmayın bana.

karadenizli kadınlar

bunlar da en az karadenizli erkekler kadar patavatsız olup, ağızlarından çıkacak kelimeyi önemsemez ve direk söyler. uzak durduğum kategoridir. üniversite zamanlarımdan da net hatırlarım, bütün tek gecelik ilişki tercihi olan kız arkadaşlar karadenizliydi. kışın şalvar giyer, üniversitede mini giyip erkek peşindedirler.

para için götünü siktiren gay modeli

midemi bulandırmış bir başlıktır. bunları dışarıdan okuyan sayın misafirlerimize istinaden ben özür diliyorum. sonra da "bizi seks işçisi olarak görüyorlar" diye ağlanmanın lüzmu yok. herkes özelini özelde yaşamalı güzel kardeşlerim. parayla böyle edepsizlikler yapmak da ne demek.

testosteron ile saç dökülmesi arasında ilişki

daha erkek testesteron hormonu olanların mı saçı dökülüyor şimdi anlayamadım. o zaman hiç kel gay arkadaşımız da yok demektir.

dipteyim ben

ben green apple..

sözlüğün ilk yazarlarından.
siliniriz evvela, 1.nesil yazarlığımızla da varız.

ne mutlu türküm diyene!