dipteyim ben

Durum: 1873 - 26 - 11 - 1 - 20.02.2018 21:44

Puan: 17617 - Sözlük Kaşarı

7 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 94

yazarların onları sevmeyen yazarlara söylemek istedikleri

neonherizon'u maalesef sevmiyorum. swh

edit: ne eksiliyorsunuz olm. arkadaşı tanımıyorum bile. şaka yaptık.

vajinasını beyazlatan kadın

ne gülmüştüm bu videoya ya. hahaha

sevilmeden sevmek

olabiliyor, insan başına ne geleceğini bilemiyor ki. uzun zamandır benim de böyle sevdiğim biri var. 1 yıl oldu, kavga ettik. barıştık ama hiçbir zaman birlikteymiş gibi olamadık. çünkü ben tahammül edilmesi çok zor bir insanım, keza o da benim gibi. huzur isterken karşımdakini huzursuz edebiliyorum. birini sevsem de ilgi gösteremiyorum, içimden gelse de onu yapmıyorum. hal böyle olunca da ilgisiz görünen birinin, sizi sevdiğine inanır mısınız? çok zor, dolayısıyla inandırmak gibi çabaya da girmedim ketumluktan. hani bu burnu havadalık değil de, sevdim mi içimde yaşamak beni daha bir mutlu ediyor. uzun zamandır görüşmüyorum ben de sevdiğim kişiyle, ne karşımdaki üzülsün ne de ben... birini mutsuz edeceksem ve ne olduğumuz belli değilse neden birbirimizin hayatını işgal edelim? ha karşımdaki beni sevdiğini hiçbir zaman söylemedi lakin imaları oldu. bu yüzden sevilmeden sevmek tarifi bana uyuyor diye düşünüyorum. serbest bölge gibi oluyor kalplerimiz... belki çok ince düşünüyorum, bilmiyorum ama tahmin ettikleri kadar olumsuz biri de değilizdir. bir zaman sonra kalbiniz öyle sert bir dinamizme bürünüyor ki siz de bu duruma şaşırıyorsunuz.

ayı sözlük telegram grubunun aşırı muhafazakar olması

oha okul müdürleri de mi varmış gruplarda? vay anasını. bir de çıplak fotoğrafını yolluyor ha.

fuck buddy

geçen bir aile dostumuzla oturuyoruz. böyle ciddili bir ortam, teyze şey dedi: "bu, benim oğlanın en sevdiği buddysi" ağzımdakini püskürtecektim. oğlu da 30 yaşlarında. geçtim mutfakta bastım kahkahayı. allah belanızı versin, şu buddyi fuck buddy diye kullana kullana beyindeki anlamsallığını bozdunuz. ahaha

çok seks yapan kaşar mıdır

özel bir olay. ne bileyim, iki taraf da memnunsa problem yok. tercih meselesi, nasıl ki çok yemek yiyenle az yemek yiyen diye 2 kategori var. bu da ona benziyor, bu arkadaşlar da çok seks yapıyor demek ki.

yanında huzur bulduğunuz insanlar

sanırım kız kardeşimdir. beni olduğum gibi kabul eden, dinleyen, her anımda bir şekilde yanımda olan tek varlık. kardeşim olduğu için çok şanslıyım. ondan başka da huzur alabildiğim insan göremiyorum çünkü ya laf sokarlar ya da bir şekilde yanımdayken memnuniyetsizlerdir. kafamı ağrıttılar mı pek yanaşmıyorum insanlara. sadece sakinliği seviyorum. hayat yeterince kısayken huzursuzluk şahsıma yorucu geliyor. bize kafa düzmeyen insanlar lazım hocam swh

ayı sözlük telegram grubu

şunu whatsapp yapsaydınız katılırdım. çünkü bilmediğim ve daha önce hiç duymadığım uygulamaları maalesef yüklemiyorum.

ben herkesten farklıyım hissi

elbette herkes herkesten farklıdır ve ben her anlamda diğer insanlardan kendi nazarımda ayrıcalıklı ve özelim. keza diğer insanlar da kendisi açısından aynı hisleri şahsı adına düşünüyordur. bundan doğal bir şey var mıdır? kendimizi sevmesek hayat çekilmez olurdu.

birbirlerine aynı anda evlenme teklifi yapan lezbiyen çift

çok hoş olmuş ve çok sevimliler.

e-devlet’te soy bilgisi sorgulama uygulaması

sonunda öğrendim. dedelerden de asker kökenli bir ailede büyüdüğüm için çoğu konuda şanslı olamadım. bu soyağacı da beni dumura uğrattı diyebilirim. gerçi esas memleketimde yine kökenim devam etmiş ama çok karışık bir durum oluşmuş. romanya da var bizde selanik de ve üstelik bulgaristan da. renkli gözlü değiliz biz ama baba tarafı genellikle yeşil gözlü. bildiğin balkanlardan gelmişiz ama aramızda 1 kişi 1800 lerde ankaralı kız almış. oradan sonra işler karışıyor. kız alımları hep romanya'dan olmuş. sonra bulgaristan'a yönelmişiz. babaanne kökeni kütahya, dedelerim esas memleketten. ama ne bileyim ankara falan nereden çıktı? edirne de var üstelik, 2 adet böyle hiç soyumuzun olduğunu bilmediğim il çıktı. gerçi bulgaristan'dan o kadar evlilik de edirne ile doğal tabii. ailecek şaşkınız. bu arada ilk büyükannemin adı fındık. şaka gibi. 1800 yılında fındık ismi nereden akla gelmiş be?

herkes fazla özgür

söylediği beyan hakkında yorum yapmak istemiyorum ama ülkemde en nefret ettiğim insandır kendisi, evet nefret zararlı bir his. biliyorum yine de kendisinden aşırı derecede nefret ediyorum, öyle böyle değil.

izmir

liseden arkadaşlarımı ve eski hocalarımı görmek için gittim. ne de olsa büyüdüğüm yer. evet her gittiğimde bir değişiklik görüyorum, sadece alsancak değişmemiş. dershane günlerimizi, ergenlik hallerimizi hatırlıyorum. özlüyor insan ama izmir çok başka. ne olur daha fazla değişme olur mu?

ayı sözlük ilişki danışmanlığı

%100 seni kullanıyor güzel kardeşim. geçmiş olsun. 6 aydan önce geçmişiniz olmayan kimseye maddi destek vermeyin, cidden söylüyorum. sizi gerçekten seven insan sizden bir şekilde çekinir ve bunu isteyemez. mide bulandırıcı.

e-devlet’te soy bilgisi sorgulama uygulaması

vaay çok iyi bir şey olmuş. e devlet, e okul gibi uygulamalar sayesinde herkesin olanakları ve ihtiyaçları artık daha net karşılanıyor. açıkçası selanik göçmeni olduğumuzu biliyorum. bir de buradan test edelim. bakalım doğru muymuş. dedelerimiz kandırmamışsa. swh

ayı sözlük ankara sinema zirvesi

neden tatilde ben ankara'dayken şöyle aktiviteler planlamadınız bre vicdansızlar. iyi eğlenceler dilerim bu arada.

bir yazar hakkında sırf girmiş olmak için nickaltı entry girmek

sözlükten yalnızca kanka kaldırmayı tercih ettiğim için beni çok da şeeetmeyen olay.

survivor sahra

ne yalan söyleyeyim, survivor gibi bir yarışmanın kavgasız geçmesi benim açımdan sıkıcı olurdu. sırf bu yüzden sahra'nın adada olmasına çok sevindim. ortalığı güzel karıştırıyor, akşamları canımız sıkılmaz böylelikle bol kavga izleriz. hadi kızlar kavga edin de izleyelim.

o ses türkiye'yi kadınların kazanamaması

sonunda be, vallahi artık kızıyordum. sonunda yarışmayı bir kadın kazandı. şükür. hiç derdim yok da bunu dert edindim ben de swh

ayakta kalan yolcu çirkefliği

ben bunun geçen hafta kadın versiyonunu gördüm. koskoca metroda bir sürü boş alan var, tam ortalarda oturduğum koltuğun önüne geçmez mi bu insan? kadında bir bakışlar var "orada nasıl oturursun tipini s.ktiğim" bakışıydı resmen. koltuğun üstünde eridim, kitabı bile okuyamadım. feci bir his.
  • /
  • 94

birbirlerine aynı anda evlenme teklifi yapan lezbiyen çift

işte hayalimdeki level bu ama ben şu an oturmuş soğan doğruyorum.

çocukken yapılan ibnelikler

misafirliğe gitmiştik. gittiğimiz ailenin benden büyük erkek çocukları vardı. annelerimiz salonda. biz de oturma odası gibi bir yerdeyiz. bunlar benimle oyun oynamak istemediler ve kendi aralarında top oynamaya başladılar. ben de o sırada üzgün üzgün oturuyorum ve bir yandan da gıcık oluyorum. sonra bunlar şut çekerken kocaman vazoya at topu. bunlar birden panik olmaya başladı, bana sus sus yapıyorlar. o sırada da annesi bağıra çağıra geliyor. ben de durur muyum? söyledim tabii ki kimin kırdığını. annesi eline eline vurmuştu çocuğun. o vurdukça ben zevke geliyor, kahkahalar atıyordum içimden.*

yazarların değersiz olduğunu anladığı an

karne günüydü sabah herkes erkenden gitmiş lise son mezun oluyoruz ben biraz geç kaldım. hoca falan çıkmış gitmiş. neyse kapıyı açtım herkes grup halinde bana baktılar iki saniye sürmedi kafalar yine telefonlarına gitti bugğn ne yapacaklarını falan konuşmaya başladılar. pikniğe falan gidilecekmiş. bana kimse bir şey sormuyor tabi gideceğimden değil ama insan sorsunlar istiyor. sonra tekrar kapattım kapıyı hocayı aramaya gittim. burada bekle dedi. gidip kahvesini içti sonra geldi. kahveni sonrada içebilirsin neyse geçiyorum. o sıra bekleyene kadar okulun koridorlarına baktım herkes birbirini sarılıyor öpüyor. kimse benimle ilgilenmiyor nasılsın naber diyen biri yok. okulda tanımadığım insanlarla bile bir can havliyle atılıp konuşmaya çalışan öğrenci olmuştum ben. öyle asosyal ya da serseri değildim. zararsızdım. görünmüyordum ama sorunda bu sanırım. kitaplarımı okula bağışlayacaktım kazan dairesine indim o gün okul boşalmıştı çoktan. tek tük vedalaşmalar yapılıyordu bir öğretmenim tek sarıldı bana. kazan dairesinde indiğimde kantini de kapatmışlardı. kurt cobain in ilk intiharı geldi aklıma. hiç arkadaşım yoktu beni gören diyordu. sonra dedim ki kızım salak mısın ne arkadaşı mezun olmuşsun koca kızsın saçmalama diye. ama öyle olmuyor işte insan ihtiyaç duyuyor birilerine. kalktım eve gittim eski erkek arkadaşım mesaj atmış. işin yoksa takılalım vs. yine yalnız kalmış belli. ben hiç yazmazdım kimseye gel takılalım diye mesela. insanlar kendilerini çok düşünüyor sanırım benim dışımdakiler. bende yalnız kaldım ama kimseyle dalga geçmedim tekrar arkadaşlarımla takılacağım gün geldiğinde arkamı dönmezdim o kişiye. belki benim elimdeydi her şey. ama şunu biliyorum yaşlı amcaların öğütleri gibi gelecek belki ama bir insan ya etrafına kötü olur ya da kendine kötü olur. ben işte kendime kötü olanım. havva ile ademin günahını tanrı bazı insanlardan çıkarır diye efsane döner ya sanırım bende o gruptayım. inanmıyorum ama buda tuzu olsun işte. kimliği dahi olmadan ölen ve silinen, nazi işkencelerinde can verenlerden bir öte, diğerlerinden bin geride bir hayat benimkisi. (gerçi ilerde acı çekerek ölme ihtimalim hiç yok değil)

o ses türkiye'yi kadınların kazanamaması

nihayet bir kadın kazanmış.

(bkz:lütfiye özipek)

seren serengil'in cezaevi krokisini paylaşması

baya bir cin ali işi olmuş^^

ancak içinde kuş uçurulmayan kodesin neye benzediğine dair yardımcı bir görsel olmuş. bunu basına nasıl iletti o da ayrı başlık tabi sanırım koğuşta da medya danışması var ahaha.


kafayı kapıya çarpmak

en çok bilinen star wars çekim hatalarından biri.

hayatın çok tuhaf olması

zaman mutlu olduğunuzda göz açıp kapayıncaya kadar geçerken mutsuz anlarınızda geçmek bilmiyor.sorun varlığının bizim algılarımızla sınırlı olması.eğer belli bir zaman diliminde birini hiç düşünmediyseniz o zaman diliminde kişi sizin için varolmamış oluyor.kısacası onun yokluğunu onu düşündüğünüz zaman kadar yaşıyorsunuz.buda durumu daha çekilebilir hale getiriyor.

growlr'da beğenmediğin kişiyi kırmadan reddetme yöntemi

moonlight

mtv'nin best kiss award yılın en iyi öpüşme sahnesi ödülünü de kazanmışlar.


feridun düzağaç

beni nostaljide bir gezintiye çıkaran şarkılarıyla yaşayan bir müzik adamı. bir çok şarkısında hayat dolu bir enerji var, bunlardan bir kaçı düşler sokağı, söz ver, alev alev...

ben de ne kadar zor ama o kadar da heyecanlı olan söz ver parçasını paylaşmak isterim.

Toplam entry sayısı: 1873

başlıktan yazarı tanımak

kuzenimi geçen gay diye kasadan çevirdiler - (bkz: psk)

hukukta düdükleme terimi - (bkz: futurelavirs)

çanta kemer kombinini uygulamak (bkz: naringergedan)

artık çevreme açılıyorum.ders 1. (bkz: mimar)

dark bear mesajlarımızı görüyor mu

genellikle yazarların karşısındaki kişiden telefon numarası alabilmek için uydurduğu bir bahanedir. "dark bear özel mesajlarımızı okuyor. telefondan rahat rahat konuşsak?"

bahane olm bahane. az akıllı olun işte. adamın işi gücü yok, koskoca sözlüğün sahibi bir de özel mesajlarımızı irdeleyecek ha.

pasif bir direnis

isyankar bir arkadaşa benziyor. adam sözlüğün sahibi olm bir şey varsa siler, yum ağzını otur abisi. sende de vardır illa bir olay. hayırlı işler.

ayı sözlük erotik kadın fotoğrafları kampanyası

sayemde sözlüğe kız geldiği zaman artık nereye entry girmeleri gerektiğini az çok bilmiş olacaklar. nasıl fikir? yabancı yok aramızda arkadaşlar, sağlıcakla efendim.

kadın egemenliği

ilan ediyorum arkadaşlar.

yaşasın kadın egemenliği, yaşasın yaşasın.

gıda boyalarına alternatifler

arkadaşlar afedersiniz 2-3 ay önce mavi gıda boyasından kek yaptım. misafirler filan hep beraber afiyetle yediğimiz keki tuvalette mavi olarak dışarı attık. şirinler gibi tuvalet yaptık mübarek. misafirin çocukları da mavi sıçınca annesi korktu. çocuğuma ne oldu diyor. anasini satiyim gıda boyasını dayadım biraz daha dayasam şirin baba'ya dönüşmüştük.

bursa büyükşehir belediye başkanının kendisine tweet atması

bursa büyükşehir belediye başkanı recep altepe icraatıdır. sahte twitter hesabından girdiğini sanıp kendi kendine övgüler yağdırmış.

kaynak;
http://www.birgun.net/haber-detay/bursa-...

mimar

abicim sözlük elden gidiyor, sen hala 'açılmadığım bir kaç mahallenin bakkalı kaldı' diyorsun. bitiremedin mi hala şu açılma listeni?*

sevgiler..

yazarların sevdiği fetişler

sözlüğümüzde hatun olmadığı için rahat rahat yazabilirim. açıkçası düşündüm de hiç fetişim yok. zekaya çok önem veriyorum. benim ortalama bir zekam varken karşı taraf çok zeki olmalı. hahaha

zekasız insanlara tahammülüm yok. öyle el, ayak takıntım hiç olmadı.

eşcinsel öğrencinin cinsel yönelimi sebebiyle okuldan atılması

antalya'da bir anadolu lisesinde gerçekleşmiş olay. bunu yönelim değil, tercih olarak gören eğitimcilerin olmasına utanıyorum. ergenlik dönemindeki o çocuğa yazık değil mi?.

kaynak;
http://gmag.com.tr/denizin-cigliklarina-kulak-verin/

şimdi ceza olarak tüm entrylerini eksilemeliyim

bazı yarası olan sözlük yazarlarını ortaya çıkaran başlıktır.

hayırdır istiklal marşımız sizi rahatsız mi etti?
10 kıtasını yazdırtmayın bana.

karadenizli kadınlar

bunlar da en az karadenizli erkekler kadar patavatsız olup, ağızlarından çıkacak kelimeyi önemsemez ve direk söyler. uzak durduğum kategoridir. üniversite zamanlarımdan da net hatırlarım, bütün tek gecelik ilişki tercihi olan kız arkadaşlar karadenizliydi. kışın şalvar giyer, üniversitede mini giyip erkek peşindedirler.

para için götünü siktiren gay modeli

midemi bulandırmış bir başlıktır. bunları dışarıdan okuyan sayın misafirlerimize istinaden ben özür diliyorum. sonra da "bizi seks işçisi olarak görüyorlar" diye ağlanmanın lüzmu yok. herkes özelini özelde yaşamalı güzel kardeşlerim. parayla böyle edepsizlikler yapmak da ne demek.

testosteron ile saç dökülmesi arasında ilişki

daha erkek testesteron hormonu olanların mı saçı dökülüyor şimdi anlayamadım. o zaman hiç kel gay arkadaşımız da yok demektir.

dipteyim ben

ben green apple..

sözlüğün ilk yazarlarından.
siliniriz evvela, 1.nesil yazarlığımızla da varız.

ne mutlu türküm diyene!