ayı sözlük linç ekibi

her yerde olduğu gibi sözlüğümüzde de bulunan gök kuşağı üniformalı sosyal medya faşizmi uzantısı. silah olarak '' linç '' kullanıyorlar. sayılarının 3 kişi olması beni sevindirmiş, tek bir entryme katılmadıkları için hepsine eksi atmaları şaşırtmış, sonuç olarak bütün entrylerimi okuma lütfu gösterdikleri için önemli hissetmemi sağlayan gruptur. onları suçlayabilir miyim, hayır! sonuçta nefret çok güçlü bir motivasyon fakat onu kontrol edemezseniz o sizi kontrol eder.
sözlük işini ne kadar ciddiye aldıklarına göre unvanı değişecek ekiptir. ayı sözlük en başta bir lgbt sözlük olduğundan lgbt hakkında aşağılayıcı bir dille yazılan entry madilenir. doğaldır. açılacak ise açılması gereken başlık (bkz: mağdurum)'dur.
linç edildiğini iddia eden ve başlığı açan yazarın* biseksüel başlığı altında eşcinseller için kullandığı "ibneler" ifadesi vardı. o entrysi silinmiş.

diğer yazdıklarını okuyunca da rahatsız edici ve tahrik amaçlı içerikler görünüyor. başkalarına sosyal medya faşisti diye laf etmeden insanın önce kendisine ve yazdığı şeylere bakması gerekli.