azerbaycan

dünya dinsizlik listesinde yüzde 74 ile ikinci gelen türk devleti. ikinci gelen türk devleti yanlış anlaşılmasın ikinci gelen devletin bir etnik kimliği olarak türk. *

kaynak:
http://tr.wikipedia.org/wiki/Dinsizlik
türkçe şivelerinden dolayı erkeklerini çok çok çok seksi bulduğum kardeş ülke. yurdumuzda erzurum ve kars ağızları bu şiveyi andırıyor. ayrıca yatakta da hiç fena değiller
erkeklerinin yatakta denenmesi gereken ülke .
eziklikleri, içten pazarlıkları, 5 kuruş etmeyen akılları, köylü kurnazlıkları, algı kapalılıkları, görgüsüzlükleri vs. gibi tüm sıfatları milletinin büyük çoğunluğunca barındırılan, acınası ülke.
t.c. vatandaslarina vize uygulayan ulke. devlet isleri de dahil egitim ve ozel sektorde rusvet konsepti sistemin bir parcasidir. paraniz varsa rahatca yasayabilirsiniz, yeterki agzinizdan ermeni kelimesi cikmasin. son yillarda eurovision ile kendini bayagi bir tanitmistir avrupaya.
fiili savaş olmamasına rağmen esker ölümlerinin çok olması protesto gösterilerine neden olmuştur. *
ikinci çeçenistan olmasından korkulan ülke. sokaklarda 100'den fazla lgbti'nin gözaltına alındığı ve tutuklandığı haberleri geliyor. işkence edildiği yönünde de haberler var.

https://asdi-lgbti.com/2017/09/25/azerba...

(bkz:azerbaycan'da lgbti'lere gözaltı ve işkence)
eşcinsellerin toplanması beni şaşırtmıştır 2001 den sonra eşcinsellik yasalarından suç olmaktan çıkarılmış. aslında okuma oranı bizim ülkemizden çok daha yüksek , paraları daha değerli , insanları daha güler yüzlü , müzik kültürü gelişmiş etnik müzik açısından , petrolde ucuz fakat gel gör ki 100 ya da fazlası daha fazla eşcinsellin eşcinsel olduğu için gözaltına alınması beni şaşırttı.
iki yıl önce bakü ye gitme fırsatım olmuştu ( kolisel olaylar ) vize istiyorlar evet ama havaalında çok kolay halledilebililiyor vize olayları. ben sevmiştim baku yu , insanlar sıcaktı , pahalı değildi , guleryuzluyduler ve saygiliydilar. gel gör ki bu son yaşanan olay ülkenin egitiminin pekte yeterince olmadığını gösteriyor. (bkz: çeçenistan) fasistligi ülkeyi almış çoktan.

tanrım lutfen kuzey kore nin füzelerinden biri yanlışlıkla çeçenistan düşsün ve hepsi gebersin ki ders olsun .