motoru bağırta bağırta kullanan tipler

insan olmayan tiplerdir. motordan çıkarttırdıkları ses bizi rahatsız ederken sürücüyü nasıl olur da rahatsız ve sağır etmiyor sorunsalını kafalara sokandır. ayrıca bunların beyni yok mu rahatsızlık veririm diye düşünmüyor mu bunlar diye de düşündürtür. eh tabi keko olduklarını unuttum bir an.
o şekilde çevrede bulunanları etkileyeceğini bilhassa kızları tavlayacağını düşünen tiplerdir. karşim sen şimdi o motoru papapaaammmm diye bağıttırdın ya en az 5 kız kapında kul köle. at fava bekle. (bkz: yersen)
gerçekten kızların o iğrenç sesten etkileneceğini nasıl düşünüyorlar anlamıyorum. bırakın kızları diz kapağımda sey çıksa yine vermem bunlara. bi de aklıma bu geldi:
bana çok seksi gelen başlık. * *

psk3'ün beni hak yoluna, futurelavirs'in da hukuk yoluna sokmasını bekliyorum çünkü kendileri bu yollara başlarını koymuş değerli insanlar. iyi ki varsınız.
birinin bunlara o kıytırık mobylette in egzozunu sanayide açtırarak motorun bir hayabusa yahut honda zzr1400 e dönüşmeyeceğini açıklaması gerek. evet patlak egzoz ile olmuyor malesef.