ne adamlar gördük yatakta pasiftiler

sözüm ona sokakta, orada burada yani "dışarıda" erkekliğin kitabını yazan, bağıran, küfreden, maço takılan ya da ben " erkeğim ulaaannn!" tavırlarıyla kendini gösteren kişilerin dört duvar arasında nasıl miyavladıklarını * ifade eder.
pasif olmak eğlencelidir, zevklidir, kişi ne kadar sert de olsa, ne kadar erkek de olsa * yatakta gayet anorektal bölgesine penis girmesinden zevk alabilir, süphesiz ki bu onu toplumda daha az erkek kılar ama kendisi öyle hissetmiyorsa sorun değildir sonuçta sadece anatomik bir bölgeden zevk alınır, tıpkı full aktif olunduğunda veya penis ve vajinanın birleşmesinde olduğu gibi, güçlü-sert-kıllı erkek olmak ve pasif olmak birlikte var olabilecek varyasyonlardır.
bu pasiflerin ne bitmez çilesi varmış arkadaş. kadınsı olsalar "önünde yarrak var, götünü veriyorsan da erkekliğini bil" derler. yok erkeksi olsalar "götünü her akşam vurdurup erkeğim diye ortada dolanma bari" derler.

biri çıkıp anlatsın yahu, bu pasifler nasıl davransalar gözünüze girecekler.
elalemin yataktaki durumu bizi ne kadar geriyor böyle ya. adam bırak pasif olsun, ister kendine yumruk soksun, ister herkese yalan söylesin, ister maço maço takılsın. keyif onun keyfi değil mi? derdi sana mı düştü?

bir ateist olarak şöyle söyleyeyim. erkek arkadaşıyla el ele dolaşan, öpüşen başörtülü kadınların başörtülü olmayanlar tarafından "hem başörtü tak, hem de öpüş, işte bunlar hep böyle" diye "cık-cık"laması kadar çelişik ve kendini bilmez muhabbetler bunlar. yataktaki "o" şahıs senin taktığın kadar kafasına takıyor mudur acaba?

burnumuzu havaya kaldırıp "gurur gurur" diye bağırıp homofobik diye "car car" cırlamaya gerçekten hakkımız olması için önce dönüp bir aynaya bakmak, ağzımızdan çıkanı duymak gerek.
eğer msnde aktif yatakta pasif ekolünden değilse gayet doğal durum. roller her zaman aynadaki görüntünün yataktaki yansıması olmak zorunda değildir. ama ağzımızdan çıkan eğilimlerin yatağa yansıması karşı tarafın hayallerini gölgelememek adına gereklidir.
yıl olmuş 2013 hala pasifliği ve maçoluğu karşılaştırıp espri malzemesi yapıyoruz. maço adam pasif olamaz çünkü pasiflik kadınlıktır diyoruz açıkça. ne biçim başlık bu * ehehehe ç*ok komik...

biri gelip herkesin pipisini kesse de kurtulsak. *
adam olmakla pasif olmak arasında kurduğu karşıtlık ilişkisinin doğal sonucu olarak bir vermeme güzellemesi oluvermiş entrydir. bu entry adamlığı verince büyüsü bozulan bir buğu tadında anlamakta ve anlatmaktadir*. sonuc olarak, bu baslik halkımızın en büyük trajedisi olan kase meselesinin gay may dinlemeden herkesi kuşattığının kanıtı olmasi acisindan cok boyyuk bir ehemmiyete sahiptir. ayrica (bkz: büyük hissediyorum)
hiç işimiz yok kim daha erkeksi, kim daha kadınsı, aa bu çok erkeksiydi pasifmiymiş derdindeyiz. feminenliğin, erkeksi olmanın aktif veya pasif olmakla alakası olmadığını hala anlayamayan, anlayamamış olan bünyenin ortaya atmış olduğu entrydir.
bu görülen adamların neden pasif olması yadırganmış anlamadım. pasif olanlar adam değil anlamı mı çıkmalı burdan bilemedim. zira yanlış bir yaklaşım. ha aktifim full süpersonik acayip derecede aktifim diyenler var onlar yatakta pasif olmak isterlerse bu yadırganabilir. bikeresinde yaşadım bu durumu. sadece sana pasif oluyorum yoksa kimseye olmam demişti. ben babanın oğlumuyum bana niye oluyon demedim. mahalle bakkalı tipinde bir adamdı belkide pasif oluyorum demek zoruna gidiyordur doğal karşıladım şuan.
bir erkeğin aktif ya da pasif olması eleştirilmediği tam tersi "erkeklik " taslayan "pasif"liği küçümseyen kişilerin üstüne alınması gereken bir başlıktır. *
gereksiz bir başlık ... eğitim şart!
başlık açısından pasifleri aşağılayıcı gözükse de aslolan egosuna, komplekslerine mahkum erkek organizmanın çırpınışıdır. bu psikolojideki kişi daha durumun vehametini kavrayamamış bir mahlukattır. hoş kim nasıl yaşarsa yaşasın söz söylemekte kimsenin harcı değil. mesele iki yüzlülüktür.

(bkz: vurun kahpeye)

*
ironinin allahı ibretlik cümle. kim kuruyor tabi ki umduğunu bulamayan bacımız. ne yani adamdan pasif olmuyor mu? kadın mı bekliyordu bu bacımız? kardeş sen çok yanlış gelmişsin.
"ironinin allahı ibretlik cümle."
pony slaystation haklısın ki yerinde bir cümledir. hem sözlük kullanma anlamında çok yeniyim, hem de gay ortamlarında nasıl konuşulacağını, konuştuğumun hemen önyargıyla ve kızgınlıkla karşılanacağını düşünemediğim ama bunu öğrendiğim bir başlık oldu. *
eleştirmek istediğim bir duruma paralel eleştirildiğim bir başlıktır.
"bacı" kısmını anlamadığım, tanımadığınız kişilere böyle mi sesleniyorsunuz diye sorguladığım ve bunun daha kötü bir "dil" olduğunu savunduğum durumdur.
not : bahsettiğiniz "bacı" yı tanımıyorum ama tanışmak isterim *
homofobinin dibine vurmuş başlık ve ilk entry...