nikimsi

yeni yazarlarımızdan, aramıza hoş gelmiş.

(bkz: askk)
hoşgeldin, ateşin iradesi seninle olsun.
hoşbulduuumm. içimizdeki ateş hep yansın, hiç sönmesin.
hoşgeldin caaağğnıımm. şeyin çok güzelmiş. nikinsi.
aynı burç, aynı hedefler, aynı düşünce yapısı. iyi ki gelmiş buraya yahu. çok sevdim onu!
hoş geldin nikimtrak niki olan insan
(bkz: nikimsonik)

hoş geldin demek için biraz geç ama sanırım hoş kalmış diyebiliriz.
ni(c)ksel bazda değerlendirildiğinde mütevazı bir ni(c)ke sahip yazar. *
fırsat bulursak hazır buralarda iken oturup bir şeyler içeceğim, tatlı yazarcan.
gülüşü tatlı, kot pantolonunun rengi ve üzerine oturuşu başarılı, espri yeteneği gelişmiş bir yazar. yürüyüşte yoksan bizle yoksun sözümün yarattığı ah tutmuş ve polis müdahalesinden dolayı yürüyüşten önce ayrılamamıştır. e bebeğim burası izmir değil, yürümeden, gaz yemeden burdan çıkış yok.
beni dün korkutan yazar. müdahale olmadan önce yanımdan ayrılmamasını söyledim. iyi ki de söylemişim her defasında kaybettim kendisini.
gitmesine adım kala görüşebildiğim, sevimli, candan yazar. bol bol kariyer konuşup ardından amaaan yaparız ya olur olur diyerek yemeklere gömüldük.* atanıp da gelecek buralara umarim. onu uğurlamak üzücüydü, bekliyoruz en kısa zamanda.
güzel sohbeti olan, lafı sözü dinlenen; tartışma ve sosyal zevkler anlamında bir şeyler öğrenilebilecek kapasitede yavşuklu yazar.
akıllı uslu beyefendi bir çocuk.evlat olarak nüfusumuza almak istedik ama daha erken.abilerin dediğini dinle ve gelme buralara bebeyim.
güzel bir filmde de oynamış yakışıklı sözlük yazarı.
efendim kendisi kanımca sözlükteki en nadide parçadır. bir kere bir insan hem çok başarılı, hem çok yakışıklı, hem de mizah duygusu fazla yüksekse otomatik olarak (bkz: bulunmaz hint kumaşı) seviyesine yükselmektedir. kendisi psikolojik danışma ekibindeki bir tanecik ekip arkadaşım, ekürim ve sohbeti hiç sıkmayan sabaha kadar konuşulup anlatılacakların hiç bitmediği insandır. atanır atanmaz geceleri yakacağımız da doğrudur. * *
nasıl da vur ensesine al ekmeğini cinsinden bir erkek.

(bkz: bebeksi)
çok tatlı konuşuyor. otur sabaha kadar dinle.

(bkz: komiksi)
doğum günümü kutlama nazikliğinde bulunmuş yazardır.
yeni sayfasında tüm iyi dileklerim onunla.
kendisi hakkında uzun zamandır yazmayı planlıyordum bu güne denk geldi. vira bismillah
hani her ailenin temiz yüzlü iyi kalpli tombul bi çocuğu vardır ya . gözünüzün önünde belirlendi dimi işte o kişi bizim nikimsi. eksiği yok fazlası var anlayacağınız

hayatım boyunca doğduğum ve büyüdüğüm şehirde tek eşcinsel ben zannederdim. çocukken o kadar saftım işte sonra bi baktım ortalığın amına koyuyorlarmış meğerse. korktum ve hep çekindim ama hep biriyle her konuda konuşabileceğim biri olsun istedim . bir nevi kardeş sırdaş gibi . ve sonra tanrı nikimsiyi yarattı .

üzerimizdeki ölü kezban toprağı kaldırıp. unutulması gerekenleri unutup yeni gemilerde yolculuğa başlamak dileğiyle. welcome to ağrı

bide kardeşim şu çay yapma işini doğru düzgün halletsen de yormasan beni
  • /
  • 2