organik seks

bir nevi herhangi bir cinsel tetikleyici almadan yapılan seks denebilir. zamane doyumsuzluğunda daha az rastlanan bir seks çeşidi olmaya doğru gitse de varlığını ilelebet sürdüreceğine şüphe yok.
ayh anacim ben benimkiyle birde cinsel tetikleyici alirsak ne olur bilemedim, yemeden icmeden yatariz herhalde. eger ki uyumlu bir partneriniz varsa bunlara hic gerek yok.. hic kimyasal madde kullanmadik henuz tamamen organik
yenilen onca katkı maddesi düşünülünce solaryumlar, dolgular, botokslar, fotoşoplar, makyaj hileleriyle yoğrulurken, aklımızda sayısız görünen seçeneklerden sıradaki, eskisi, yenisi, üçüncüsü varken pek de inandırıcı olmayan seks türü.
henüz büyük sehir yüzü görmemis, memleketinde efendice takilan, dildo, orji, fetish, sado-mazo, kinky, papers nedir bilmeyen, çiçeginde, böceginde, isinde gücünde pir-ü pak bir insan evladiyla yapilan seks.

(bkz: memleketinde efendice takılan gayin istanbula gelince amı götü dağıtması)
natural yaşama geri dönüş akımının seks yaşamına uygulanması
penis yerine uygun sebzelerin kullanılması.. hıyar, havuç, patlıcan vs...
tabiat ana/baba ile kendini tatmin etme...
organik tarım ürünleri el yakıyorken, organik seks'in aşırı pahalı olabileceği yönünde fikir yürüten biri olarak; inorganik seks'in üvey kardeşi olduğunu düşünmekteyim.