orhan gencebay'ın hülya avşar'ın poposunu tokatlaması

hülya avşar önce öpücem diyerek orhan gencebay'ın yanağını ısırıyor, sonrasında da orhan dayı çakıyor popoya şaplağı. ne güzel bir samimiyet, hayranlık duydum. orhan gencebay'ın eşi sevim hanım da, "orhan 17 yıldır hülya avşar'ın poposunu tokatlar" açıklamasıyla ne geniş bir ilişkinin süregeldiğini açıklamış sağolsun.

insanların ne kadar yüzsüz olduğunu ve yine insanları nasıl aptal yerine koyduklarını gösteren tokatlamadır. sanatçı kelimesinin artık türkiyede tekrar tanımlandırılması gerekiyor ben bunu anladım. eline sağlam saz almış bunlar bırakır mı hiç!
bir daha popo görmeye tövbe etme ile sonuçlanması muhtemel durum. samimiyetsizliğin popo dövmeli hali haniyse biçer döver hali.

(bkz: cinsellikten soğuma sebepleri)

(bkz: aseksüel yapan gıdalar)

(bkz: çok çirkin ve aptalsın keşke ölsen)

(bkz: 40 yıldır popolistim böyle başkalaşım kayası türünden popo görmedim)
sanatçılar toplumu temsil eden ve örnek olan insanlar değil midir? bu göte parmak enseye şaplak * bariz örneği de olmuş. rezilik yerlede diz boyu arkadaş. yarın nejla da birinin burnunu yalarsa orhanın vereceği tepkiyi merak içinde bekliyorum dattebayo. (bkz: iğrençsiniz sanatçılar )
(bkz: midem çok genişmiş canım güle güle kullan ) (bkz: sahi arkadaşlık ne idi, popoya şaplaktı ) * *
bastırılmış cinselliğin, sanatçı duruşunun, akil insanlığın dışavurumu. özellikle erkekler hep karısını muhterem varlık, dışardaki kadını basit varlık, kolay lokma olarak görür ya; bu hareketi yapmakta da mahsur görmez, pek muhterem eşi de bunu tabii ki onaylar. ne de olsa erkeğinin elinin kiri.