orospu

sevişme esnasında duymaktan hoşlandığım tahrik edici söz * gerçeğine ise hiç özenmesem de, zaman zaman cazip gelmiyor değil, yattığı yerden para kazanmanın nesi kötü ki? hem hobinizi mesleğiniz yaparsanız daha mutlu ve verimli çalışırsınız demezler mi? *
para için seks yapan varlık. bunlar her şeyi para olarak görürler.
büyük hayalleri olan küçük orospular ,kendi hayallerinin içine ederler.
seks işçileri ile pek bağdaştırmadığım tabir. tamam onların içinde de orospu vardır muhakkak ama bence orospuluk bir meslek değil kişilik biçimi, karakter gibi bir şey. mesela tanıdığım bir çok erkek ve kadın orospudur. tek eşli olabilirler. hatta bakir ve bakire bile olabilirler. ellerine namahrem değmemiştir ama orospudurlar. aşağılamak için de kullanmıyorum bu tabri. bence eğlenceli insanlardır orospular.
farsça bir kelime olan ‘ruspî’den gelmektedir. farsça ru: yüz, sepid: ak, beyaz anlamına gelmektedir. yani gerçek anlamı, “yüzü ak, temiz kadın.”

kaynak: https://veyahut.wordpress.com/tag/orospu...
sensin o. kendi diyen kendi olur, bunu bilmeyen eşşoğlueşşasdfadasfa.
orospu diye adlandırılan insanlara varlık demek ve para düşkünü olarak görmekte neyin nesi? bunları zevk ve para uğruna yapan da var kabul. ama küçük yaşta tacize uğrayıp ailesi tarafından reddelip doğacak çocuğu ile sokağa atılan binlerce kişi çocuklarını doyurmak için bu işe zorunlu itilmiştir. ön yargılarınıza göz kulak olun. her aklınıza geleni yazmayın, ayıptır. herkes durumlara göre aynı keseye koyulacaksa halkın gözündeki eşcinsel terimini benimse karşı çıkma otur evinde.
hiv aids tasirlar uzak durun
orospunun yemini yarağı görene kadardır
  • /
  • 2