otomatik sms atar gibi tüm yazarlara aynı yazılma mesajını yollama

sözlükte ne aşklar ne seksler gördük. bu anlamda herkes kafasına göre özgür tabi.

ancak otomatik mesaj atar gibi tüm sözlüğe yazılmaya kalkışmak biraz şey değil mi ya. bakın sözlük dışında kaynayan bir dedikodu kazanı var. sırf bu yüzden bazı yazarlardan nefret ettim. otomatik mesaj yerine başka cümlelerle yazılmanız önerim. haydi iyi yazılmalar...
gaylerin gökkuşağının ayrı renklerini temsilinden hareketle mesajları spesifikleştirip başarıya ulaşılabilecek durum. mesela futurelavirse mesaj atarken kas liflerinin titreşimlerinin seksi vücut inşası sırasındaki öneminden bahsederken, bankacibeara mesaj atarken kredi faiz artışlarının borsa üzerindeki etkileri üzerine derin analizler yapılabilir, hepberabeara mesaj atarken psikolojinizin durumuna göre hangi erkeğin reçete edilebileceğine dair keyifli söyleşiler yapılabilir. tabii ki farklı yazılma mesajı yolluyor olmanız tek kriter değil, sevgilisi olmayan kişilere yazılmak da yazıp çizerken üstünüzün çizilmemesi için önemli bir kriter.
"sms istemiyorsanız sıktır* yazıp geri gönderebilirsiniz. mersis no:1234567890" gibi bir dip not yok ise bimer'e şikayet edebilirsiniz.
kesinlikle çok iyi olduğum bir konudur. bilhassa bayan arkadaşları ağıma düşürdüm. tşkler ayı sözlük.