pinokyo cafe bar

aslında gay mekanlarına bok atmak pek adetim değildir. her türlü girişimi desteklerim falan ama burası şu ana kadar denediğim en bir dengesiz gay mekanıydı. şöyle söyleyeyim, geçen bir arkadaşla gittiydik, bir baileys ve bir kola için 30 küsür lira gibi bir rakam ödedik. sanırsam 33 lira gibi bir şeydi tam anımsamıyorum. bir baileys ve bir kola için bu kadar para ödediğim başka mekanlarda da bulunmuştum. ama inanın bana o mekanlar bunun hakkını fazlasıyla veriyorlardı. bu kadar salaş bir mekan için oldukça fahiş bir ücret kısacası. sanırsam canlı müzikten ötürü böyle bir ücret politikları olmuş. canlı türkçe pop müzik benim için işkence gibi bir şey olsa da sanırım çok seveni varki mekan yıllardır iflas etmedi hem de hitap ettiği kitle gayler olmasına rağmen.
ayı sözlük üç yaşında zirvesi'ni düzenlemeyi düşündüğüm mekan. fiyatlarına baktım da 16:00-21:00 arası çok uygun. işletmecisiyle iletişime geçtim, bakalım bakalım.

https://www.facebook.com/PinokyoCafeBar
alt katında kappak club açılıyormuş diye duyduk. bu da kapak olsun demişler. ayı sözlük üç yaşında zirvesinde saat 01:00 den sonra alt kata da davetliyiz.
bu gece tansel tan'ı dinlemek için ve işletmecisiyle tanışmak için gideceğim. merak etmiyor da değilim açıkçası.
gittim gördüm beğendim. bize yetecektir. içerdeki klimaya dikkat, adamın amına kor, önünde pek durmamak lazım. sigara içebileceğimiz küçük bir balkonu var. tansel tan sevenler mekana oldukça alımışlar yani sanırım hep aynı kişiler gittiği için bir kankalık durumu söz konusu. hatta bir arada elemanın biri bana dik dik bakmaya başladı, şarkıcının sevgilisi miydi, hayranımıydı bilmiyorum. o gece türkçe slov ve hareketli parçalarla eğleneceğiz.
bizim için rus bir zenne transfer etmişler. rus zennenin bir göbek şovu var ki offingen.
istanbul gibi bir şehir de daha iyi bir gay cafe-bar beklentisi güderken, kendinizi başka yerde miyim duygusunu hissettirecek kadar vasat olan düğün salonu. gecenin sonuna kadar kalanlar takı merasimine de katılıyor.*
tansel tan geri dönmüştür lakin bu gece uğradım ve bira fiyatı 18tl olmuş. şaşırtıcı oldu benim için. bir daha gidermiyim derseniz, çok zor.