prayer in c

şu aralar en iyi deep house parça olarak işaret edilen robin schulz, lilly wood ve the prick ortaklığı. öyle ki parça dans listelerini aşıp amerika ve ingiltere global pop listelerinde bile ilk 10'a girmeyi başardı.

lirik bir yapısı var, dans etmeye de elverişli; istanbul kulüplerinde de duymak isteriz.

bugün ingiltere listesine 1 numaradan girerek maps ve lovers on the sun'ı aşağılara çeken parça. milyon dolarlık amerikalı dünya yıldızları henüz üst sıralardan uk single chart'a girmeyi başaramıyorken alman dj'in düşük bütçeli videosu ile de beğendiğim bu şarkısının doğrudan liste başı olması güzel tabi.
arkasındaki ritm 90lar sonu-2000 başı bir parçaya fazlasıyla benziyor ama tam olarak çıkaramadım. yani tabiki aynısı değil ama baya anımsatıyor insana. sanırım atb - till i come olması lazım.

geçen günlerde keşfettiğim ve sevdiğim şarkıdır.
hiç bıkmadan dinlenebilir olmasının yanında, makyajları ayrı, kıyafetleri ayrı kıskandığım, resmen mutluluğu yaymaya çalışan virüslerin farklı kılıklarda karşımıza çıkışını simgeleyen klibe sahip şarkı. sanki çiçek çocuklar gibi renkli, umarsız ve hayat dolular. bu şarkıyı ve klibi modern dönemlerin barış elçisi ilan ediyorum.