profil fotoğrafına kendi fotoğrafını koyan yazar

var maalesef böyle yazarlar.
gizlilik kalmamış!!
tamam hepimiz buraya cinsel seks partneri bulmak için giriyoruz ama gizliliğinize de dikkat etseniz biraz keşke.
veya bu kadar arandığınızı belli etmese misiniz?? birkaç yazarla daha fazla yatarım kafasıyla gizliliğini ikinci plana atmak bana biraz abartı geliyor kusura bakmayın.
örnek yazar: yalnıztanrı
1 - benden daha önce profiline kendi fotoğraflarını yükleyen yazarlar vardı . bu başlığı açmak için neden benim profil fotoğrafı yüklememi bekledin ?

2 - gizlilik kalmamış diye sitem etmişsin , neyin gizliliği ? gizlemem gereken bir şey mi var ?

3 - kişi herkesi kendi gibi bilir zihniyetinden çık bir ilk önce . sen burayı sex veya partner bulmak için kullanabilirsin , lakin ben bu siteyi amacına ve anlamına uygun kullanıyorum . ayrıca neye dayanarak partner aramama bağladın fotoğraf yüklememi ?

gelde eşcinsellere saygı duy , tek amacınız sex . o kadar aciz ve içiniz kirlenmiş ki herkes sizin gibi sanıyorsunuz . burası bir lgbt platformu , normal bir güya için kimse kullanamaz zihniyeti , acınası ve iğrendirici . insanların sapkın olarak görmesi ise gayet normal .
kardeşim benim kimseyle bir alıp veremediğim yok. online yazarlara baktım içlerinde kendi fotoğrafını koyan bir tek sen varsın. ayı sözlüğü amacına uygun kullanıyorum demek bu kadar zor mu yahu?
belli ki cinsel partner arıyorsun. biz de öyle ama burası gizli takılan gaylerin mekanı. sırf birkaç yazarla daha yatarım diye gizliliği bırakmana değmez.
siz partner aramaya devam edin , güya partner aramak istesem bu sözlükte uğraşmam indirir bir uygulama partnerimi ararım . algılarınız kapalıysa açıklamalarımın manası yok . sen partner aramak için kullan ben yazmak için kullanmaya devam edeyim .
(bkz:aigai)
ıslandım ve canım bira çekti.
istanbul'daysan yer araba var.
@heptapamhembatam, tesekkur ediyorum, ancak kanada'dan katiliyorum ve evliyim *