recep tayyip erdoğan'ın götünün kılıyım

işte evinde zorla tutulan %50 den bir örnek: "erdoğan'ın götünün kılıyım."

hanımefendi umarım o götte döner.
"ak partiliyiz, ak partili. hulooooğğğ" diye bağıran hemcinsinin kankasıdır muhtemelen. geceleri ayran içip, idollerini * izleyerek orgazm olmaları da muhtemel.
miting alanındaki kalabalık hesaba katılırsa, rte nin oldukça kıllı bir göte sahip oldugunu gosteren beyanat.
üsturupsuz hitabette, insana değer vermeyen yaklaşımlarda, dini siyasete alet etme konusunda, olaylara paranoyak kılıflar arama konusunda bırakın götünün kılını, tırnağı bile olamayacak kitlenin ezberlenmiş repliği.
fenomen olan mottosundan orantısız zekayı anladık dedirten hede. * * *
başbakan yiğit biri olsaydı belki döşünün kılı olayım mert başbakanım derlerdi. niye götünün kılıyım demek istediği hakkında yorum yapmayacağım. belki de teyzemiz subliminal bir mesaj vermek istemiştir. *
benim anladığım kadarıyla başbakanın götünün kılıyım değil kılıçdaroğlu başbakanın götünün kılı olamaz demeye çalıştı o 'hanımefendi'.
sayın başbakanın çapulculara neden bu kadar gıcık olduğunu ortaya koyan beyanat. bir yirmi gündür ortalıkta zeka fırtınası estiren, mizahın destanını yazan insanlara bakıyor bir de kendi kitlesine bakıyor ve "bu ne lan!" deyip saçını başını yoluyor. benim o insanlara sözüm yok. onlar saf yürekli halkım benim. kim nereye çekerse oraya gidiyorlar işte. ama bir insanı bu kadar kutsallaştırmak çok arızalı. götünün kılı ne ya? devereleri nasıl yaktın sen güzel ablam?
youtube'da gördüğüm "erdoğana tüy dökücü şart." yorumuna hala gülüyorum.
eşinin ne düşündüğünü merak ettiğim teyzevari canlı açıklaması.
akp secmenin net karsılıgı olan kadındır.
bu kadınla bilicli bir secmenin oyu nasıl bir olabilir ki kendisi icin böyle bir tanımlamayı ancak suurunu kaybetmis birisi söyleyebilir. akp'ye oy vermeyen yüzde ellilik secmenin egitim seviyesinin payının cok daha yüksek oldugu bir kere daha kanıtlanmıstır.
rimmingcilerin ikoncan olan kişisinin hayattaki mottosudur.
"kazlıçeşme'de yapılan akp mitingine katılan kitle, devlet güçlerinin müdahalesi sonucu göt altına alındı. göt altına alma esnasında herhangi bir şekilde orantısız güç kullanılmadığı, halka sevgi ve şevkatle davranıldığı, ve bu işlemin, sadece alandaki kitlenin güvenliği için yapıldığı ileri sürüldü. zaten alanda bulunan halk ta memnuniyetini, hep bir ağızdan hüloooğğ diye bağırarak gösterdi.
olayla ilgili bir açıklama yapan vali, yapılan uygulamanın, sadece vatandaşın huzuru için yapıldığını, durumun sakin olduğunu, vatandaşın kendisini devletin sıcak ve şevkatli götünün altında güvende hissettiğini açıkladı.
valinin açıklamasina göre, kökü dışarıda olan gezi eylemcileri, kazlıçeşme'deki miting alanına, içine tüy dökücü kimyasallar karıştırılan su ile saldırarak büyük bir provakasyon gerçeklestirmeyi planlıyorlardi.
eylemin 6 ay önceden planlandigi, sözü geçen kimyasal içerikli tüy dökücü materyalin suriye gizli servisi muhaberat tarafından sağlandigi, olayda bazı cehepe milletvekillerinin kuryelik yaptığı tesbit edildi.
eylem talimatlari ise, halk tv de, reklam maskesi altında dönen ama fena halde subliminal içerik taşıyan şifreli mesajlarla iletildi.
olayla ilgili araştırma sürüyor.

muhabirimiz alfonso olay yerinden bildirdi.
simdi kral penguenlerinin hayatı belgeselini izleyeceğiz sevgili halkımız...

(bkz: halk tv deki tüy dökücü krem reklamlari)



cevabı en okkalı biçimde verilmiş!

link veremiyorum ama çarşının facebook sayfasından beatbox versiyonunu izleyin, harika olmuş..
onur yürüyüşünde bolca attığımız slogandır.
tıraş zamanın geldi artık senin.