reddit

çok çeşitli sosyal platform, eskiyi yad etmek adına old reddit gibi sürümleri de mevcut.
çok sıklıkla kullandığım forum. saçma sapan memeler* ve boş videolar takip edilebileceği gibi çok entelektüel amaçlar için tam anlamıyla bir bilgi ansiklopedisi olarak da kullanılabilir.
subreddit'lerinde ya çok özürlü insan barındırır, ya da çok akıllı insan barındırır. ama hepsi tek bir subreddit'te olmaz. birisi çok salakça bir konu yüzünden 3 gün tartışmıştı benle. ben de eğlence olsun diye devam ettirmiştim konuşmayı. dört çen'ın asperger versiyonu.
karma denen şey yüzünden sorularını kimse görmez karman azsa ve cevap alamazsın doğal olarak karma arttirayım diye her soruya cvpa bile cvp veriyorum diğer gönderilerdeki yine artmıyor bunu nasıl arttırırım bilmiyorum
türklerin kullandığı subredditlerde aynı fotoğraflar dönüp duruyor. aynı popoya sahip olduğunu iddia eden 38 pasif ve aynı sike sahip olduğunu söyleyen 97 erkek var bazı konularda.
spesifik konuların kalabalık subredditleri mevcut. r/orientalistart, r/vintageart, r/propagandaposters gibi önceki dönem sanatlarına ilginiz varsa ilaç gibi geliyor. r/2(bölge adı)4u tarzı subredditlerde de güzel geyikler dönüyor, en iyilerinden biri r/2westerneurope4u.