rita ora

rita sahatçiu ora 1990 doğumlu, ingiliz şarkıcı ve söz yazarıdır. biraz rihanna, biraz gwen stefani ve biraz da beyonce işte karşınızda rita ora...

bu kardeşimiz 2009 yılında jay-z ile tanışmak için new york'a gitmiştir. jay-z'nin forever young klibinde ve drake'in over kliplerinde oynamıştır. jay-z'nin dikkatini çekmeyi başarmıştır. böylece jay-z'nin şirketi olan roc nation'a katılmıştır.
how we do(party) ;

r.i.p. feat tinie tempah ;

hot right now ;
sexy ve bir o kadar güzel olan kadın.
çıktığı zamanlar "white rihanna" olarak anılan ancak ne yazık ki rihanna'nın başarısının yanından daha geçememiş bir kızımız. ama allah için sesi epey başarılı, hayli güzel parçaları da var hakkını vermek gerekirse. böyle surat ve ifade olarak çok tontiş bir kız gibi duruyor ancak orijinalliği, artık şu zamanda öne çıkan bir olayı yok çoğu zaman kötü giyinmesi dışında.(youtube:http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=http://i.ytimg.com/vi/navbqwtc83e/maxresdefault.jpg&imgrefurl=http://www.youtube.com/watch?v%3dnavbqwtc83e&h=720&w=1280&tbnid=qjmt-pn-wmvh0m:&docid=twız2-yaqrhgym&ei=kklkvcsslcugsggf7p2ycg&tbm=isch&client=safari&ved=0cegqmygnmcdqfqotcms9zvlxocccfuuqlaodh3chow)

yıllarca üzerine yapışan çakma rihanna yaftasından kurtulduğunu düşündüğüm şarkıcı. peş peşe başarılı tekliler çıkardı.

ingiltere hayli sevilen your song da favori teklilerden.

anywhere ile ilk kez bu denli 'electric' tatlar vermiştir.

the love dergisinin her sene yayınladığı yeni yıl reklamları serisinde bu sene de yerini almıştır.