saçma sapan rüyalar

gün boyu akılda kalıp, soru işaretleri bırakan rüyalar. mesela dün gece suriye ile savaşa girdiğimizi gördüm. işyerimiz bombalanmış. ben işe gidemiyorum diye ağlıyorum. ilginç.
kapı çalıyor.gece yarısı 8 yaşında olmama rağmen kapıyı ben açıyorum.karşıma komşunun oğlu çıkıyor.evde kimse varmı diyor.yok diyorum.güzel diyor ve bir anda kafası aynı kalıp elleri kolları uzayarak vücudu örümcek vücuduna dönüşüyor.odama koşup yorganın altına giriyorumr.beklerken yorganın altında birşeyler hareket edip ayağıma dokunuyor.yorganı kaldırıyorum örümcek yorganın altından çıkıyor.tam beni yakalayacakken uyanıyorum.gözlerimi açtığımda tavandan suratıma doğru kırmızı demir toplar düşmeye başlıyor.yataktan çıkmaya çalışıyorum ama hareket edemiyorum.sonra tekrar uyanıyorum bu sefer yatakta doğrulabiliyorum yana döndüğümde abimin ayakta bana baktığını görüyorum.yardım için seslenmeye çalışıyorum ama sesim bir türlü çıkmıyor.vücudu eriyerek dökülüyor ve iskelet haline dönüp kemikleri yere yığılıyor.tam o sırada çığlık atıp uyanıyorum.
geçen gecelerden birinde komşumla karısının fetöcü olduklarını görmüştüm. komşumla sevişiyorduk ve beni teslim etme diyordu. ben de karısını ihbar ediyordum. hahaha
hahaha benim rüyalar genelde uzun metraj olup içinde bolca ünlü barındırıyor.

örn: yunanistan 'a gidiyorum ruyamda böyle bit pazarı gibi bi sey kurulmus
ayy diyorum ne güzel kasetler vardir burda. velakin bi bakiyorum orda böyle kaset yığmışlar bi tezgahta. karıştırırken bir bakiyorum meyra'nin humeyra olarak çıkardığı ilk kaset bana gel orda duruyor. amaaaan diyorum sevinç cigliklarimi icime bastirarak. pazardan cikip sevinirken bi bakiyorum kutusunun icinden serdar ortac kaseti çıkıyor. kalp kirilma sesimi zaman zaman duyarım hala. arşivcinin rüyası da anca böyle olur.

bi keresinde de alanis morissette konserindeyim alt grubu da tarkan. tarkan'a soru soruyorum, yüzüme bakıyor, "hadi lahmacun yemeye gidiyoruz" diye ekibine.

russel crowe'a ulaşmaya çalıştığım bir rüyada telefonu bi tek ibrahim tatlises'te varmış.