çok güzel hareketler bunlar

bitirilmiş olması isabetli bir karar olmuştur. zira son zamanlarda iyice kabak tadı vermeye başlamış ve ilk zamanlardaki keyiften yoksun bir hal almıştı.

laz böreği

trabzon da yediğim ve pek beğenmediğim çakma baklavamtrak şey.

ece temelkuran

bi programda, siz ne zamandan beri bu kadar zalim oldunuz sorusuyla beni benden almış yazardır. severim ben eceyi.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ayı sözlük itiraf

kimseyi layığıyla sevemiyorum sözlük. hep terk etmek için bir bahane, soğumak için bir neden arayıp kaçmak istiyorum. bağlanmaktan korkuyorum o yüzden de ilişkilerimin de sevgililieriminde ağzına sıçıyorum. sonra niye ayrıldım ki sanki diye hayıflanıyorum ama çok geç oluyor. ondan sonra da kendi ağzıma sıçıyorum başkasıyla birlikte olan eski sevgilimi düşünerek. belki de gerçekten hiç aşık olmamışımdır...

ilişkinin başlamadan bitmesi

daha buluşmadan karşı tarafa karşı duyulan hazzın buluşunca yok olması genellikle sonu zoraki bir sexle bitsede gündelik hayatta sıkca tekrarlanabilir.

cinsel yönelimi olanlara anayasal güvence

anayasa uzlaşma komisyonunun eşitlik maddesiyle ilgili haberini veren show tv'nin kullandığı alt başlıktır. aynen "'cinsel yönelimi' olanlara anayasal güvence" şeklindedir. insana, zorla "benim yönelimim var, senin yok mu?" dedirtmektedir.

ayrıca (bkz: meclis anayasa uzlaşma komisyonu)

gaylerin sevişmeden duramayan abazanlar olması

aynı ortamda bulunduğum veya arkadaşım olan yaşı genç gay adamlar anlamsız şekilde böyle bir tavır sergiliyorlar. genellemiyorum, karşıma çıkan kişileri baz alıyorum ve anlamlandıramıyorum. hepsi de sevgili bulmakta zorluk çekmeyen istediklerini elde eden tiplerdi. sebebi nedir diye merak içerisindeyim.

feminizm

çok basit bir tanımı vardır: kadın erkek eşitliği. bu kadar. klişe ama bu kadar. cinsiyeti falan öne çıkarmaz sanıldığı gibi, zaten geride olan cinsiyetine toplumsal alanda eşitlik getirmeye çalışır. erkek düşmanı bir ideoloji falan da değildir. erkeğin düşman tavırlarına karşıdır olsa olsa. bir eşcinsel olarak ve bir erkek olarak arkasında durduğum ideolojidir. evet, erkekler de feminist olabilir.

uzun bir entry yazıp kaydete bastıktan sonra sözlük bağlantısının kopması

dün iki kere başıma gelip 3.de ara ara kaydederek ağlamadan ve ekranı kırmadan yazmayı tamamladığım durumdur. çaylak demesini biliyorsunuz da insan bi uyarır ayıptır yazıktır günahtır.

spor yapan geylerin herkesin kendilerinden hoşlandığını sanmaları

yanılmayan geylerdir.
gerçekten de kendi adıma spor yapan geylerden hoşlanırım.
ve pek çok kişinin de hoşlandığını düşünüyorum.çünkü bir kere spor yapan insan kendisine de saygi duyduğu için herkesten saygi görür.sonuçta herkesin yapması gereken birşeyi yapıyor.
ayrıca kaslı olmasa bile vücudu fit hale geldikçe çok estetik bir hale kavuşuyor ve gözü okşuyorlar.
yaşasın spor yapan geyler.

başlıkları alt alta okumak

. ayı sözlük yazarlarının çekici bulduğu insan tipi (7) ....
. hemşireler