moribund oblivion

kimim ben isimli parçaları da güzeldir.

hep yaşın 19

mfö nün hayranlıkla izlediğim son klipleridir. belki de klipteki bazı kareleri canlı canlı yaşadığım içindir. bilemedim.

http://www.youtube.com/watch?v=nyznj40ou6k&ob=av2e

tatlı bir telaşa girmek

yeşiller partisi

30 haziran 2008'de 40 kişilik bir kurucular grubunun başvurusuyla kurulmuş. sürdürülebilir yaşam için, ekolojik, paylaşımcı ve çoğulcu bir toplumun kurulması yolunda mücadele eden şiddet karşıtı, demokratik bir siyasi parti sloganıyla yola koyulmuş. içeriğinde lgbt bireylerin sayısı dikkat çekici. türk siyasetinin farklı ve yeni yüzü olmaya aday.

web adresleri;

http://www.yesiller.org/web/index.php

a dazlak

yepisyeni yazar kişisi. hoşgeldin.

(bkz: askk)

kurtlar vadisi

kurda takım elbise de giydirsen, cebine kimliği belirsiz paraları da sıkıştırsan, onu şehre de indirsen olmazsa olmaz silah detayıyla patlamaya hazır bir testosteron deposu olduğu gerçeğini yersiz yere gün yüzüne çıkaran dizi.

*

keyfin dibine vurmak

beğenmiyorsanız defolun ülkemizden

hasta

ruhsal veya fiziksel olarak, çeşitli rahatsızlıklar yaşayan kişi.

aşk çok uzak

''bir gülüver bak kalbim senin'' cümlesi ile sevilenin bir gülüşüyle sevenin gözündeki yerini derinden belli eden şarkıdır.

vise

sözlük hızlı çıktı direk başlık açılmış adıma, şaşırdım.
hoşbuldum.

babasının penis boyunu merak eden insan modeli

freud'un gurur duyacağı insan modelidir.

ancak erkeklerde zaten kendilerini sürekli bir üst nesille karşılaştırma (evdeki hakimiyeti ele geçirme) çabası olduğu için bu karşılaştırma isteği ne kadar yapaydır bilemiyorum. hele ki penis boyunun bu kadar kutsallaştırıldığı bir toplumda.