yoncimik

smokebl

bir seslenişin sesiz kalmış hali, aşkı gözlerinde saklayamamış, cocuksu gülüsünde. belkide yaktığı sigaranın izmariti ile dudak arasında kalmışlığın verdiği masumiyete saklı kelimeleri. hoşgeldin demelerin, hoşçakalın ağırlığında düşünceleri. bana hoşgelmiş ne olursa olsun. iyiki gelmiş.

gece hayatına düşman insan

bu özelliğiyle barlara gidenlerden üstün olduğunu düşünen insandır. halbuki tek üstün olduğu konu akıl almaz derecedeki kibiridir.

the new fragrance

kimsenin ölmediği bir günün ertesiydi

çıktığından beri izlemek istediğim, tam da ümidi kesmişken bir arkadaşım 3.senesi ve hala oynanıyor derken bilet bulmanın sevinciyle sonunda izleyebildim. sumru yavrucuk'un oyunculuğuna zaten hayrandım ama burada... gerçekten öyle bir boyuta geçiriyor ki insanı, alıp götürüyor. tek kelimeyle inanılmaz, hatta inanılmaz ötesi. oyunun 3 yıldır oynanıp bu kadar çok ödül kazanması sürpriz değil. o duygu geçişleri, o ''epik''ler, gerçekten aldı götürdü beni. seyirci ile diyalogları ise ayrı bir şahane. resmen tek perde olmasına üzüldüm, ne olur bitmesin dedim içimden.

--- spoiler ---

“bizi ecel gelip almaz”

--- spoiler ---

bakur

pkk kamplarındaki yaşamı anlatan ve 34. istanbul film festivalinde sansür nedeniyle gösterimi engellenen ertuğrul mavioğlu ve çayan demirel belgesel filmi. bugün gösterilecek film, görücüye çıkamayacak. engelleme nedeniye pek çok türk filmi de geri çekilme kararı aldı.

https://vimeo.com/124021910

http://www.radikal.com.tr/hayat/bakur_sa...

suruç katliamı

akp'nin gizli çetelerinin, iktidarı kolay kolay terk etmeyeceğinin son göstergesidir.
ışid bir milyon kez eylemi yüklense bile, bu katliamın tek sorumlusu (reyhanlı katliamında olduğu gibi!) 13 yıllık siyasal iktidardır!
nitekim, adamlar ışid'in stratejik, ekonomik, askeri, lojistik, trajikomik, sansasyonalistik, endoplazmik, alerjik ve alegorik ortağıdır!
gencecik-körpecik tenlerin kanıyla siyasal puan kazanabilirsiniz ama, asla o kanla siyasetinizi ve egemenliğinizi temizleyemezsiniz!!

(bkz: ak cehennem)
(bkz: yeni türkiye)

a mısın p misin diye soran hetero arkadaş

sadece a cevabı ürkütür. *
sadece p cevabı ağzının suyunu akıtır. *
en iyisi ılımlı eşcinsel modeli olan ap demektir. eşcinsel camiada da her türlü gideri olan gruptur, tepki çekmez, tüm kilitlerinm anahtarıdır.

düşün ki o bunu okuyor

birlikte şarkılar söylerdik,detone olduğumda sesimi sen ne de güzel kamufle ediyordun.sadece aramızda kalan,birbirimize rahatlıkla paylaşabildiğimiz sırlar var ya işte en çok da senden sonra onları özledim.sırf hastalığından dolayı neden durduk yere soyutlamaya çalıştın kendini benden,hayattan? kabul ediyorum ben başarısız kaldım,açığı benim kapatmam lazımdı daha fazla güç vermeliydim sana çünkü dostluk bunu gerektiriyordu.

yıllar geçti,uzak kaldık.yerin dolmadı elbette,hatta itiraf edeyim çok yalnız kaldığım dönemler oldu.yalnız hissettiğimi söylediğimde çok kızardın,keşke yanımda olsan da kızsan.
iyi ki sosyal medya varmış dedim senin sayende,en azından uzaktan da olsa tedavinin iyiye gittiğini gördüm.
mutlusun ya da senin de bende olduğu gibi kaliteli masken var.senelerin verdiği görüşmemişlik yüzünden emin olamadım,kusuruma bakma.

iyileş,daha mutlu ol,beni ve vakit kaybettiğini asla düşünme.