spor salonunda ereksiyon halinde gezmek

özellikle halka açık, amacın spor olduğu durumlarda pek yaşamadığım durum. birebir temas olmadığı sürece problem olmuyor, yoksa diğer şekilde üzerimdeki gömleği ya da tshirtü çıkarıp önüme siper ettiğim çok oldu.

şaka

bokunu çıkarmamak gerekir.

(bkz: eşek şakası)

duyulduğunda küfür ettiren reklam replikleri

"beyaz tül bembeyaz tüllll aa-aaaaaaa" gel kafamı çamaşır makinesine sokup becer dedirtir.

eythymos

senin adın bundan sonra etimuz olsun çocuk. etinin ürettiği muzlardan. böyle gökkuşağı gibi cıvıl cıvıl, eğlenceli, güleryüzlü, şen şakrak, şakacı, neşeli, içten...

summer nights

grease filminden


glee cover

jigolo

uzak doğuda 'moneyboy' da denir. haliyle erkeğin orospusudur. parayı isterken utanmaz ama orospuluk yaptıklarını söyleyince kızar, kendilerine bu ismi nedense konduramazlar. bu da kendi içlerinde yaşadıkları çelişkinin göstergesidir. sevmem. seveni de sevmem.

pazartesi

çok karamsar olmak istemiyorum ama cidden sıkıcı bir gün. koskoca bir hafta çalışacak olmanin verdiği izdirap bana agir geliyor. iyi bi tatile ihtiyacım var.

durduk yere ayı sözlük yazarlarına koyan şarkılar

liza anne - lost.

pek de durduk yere değil esasında.

prezervatif

sekste her türlü fenalıktan korunma yolu.

eski arkadaş

hatırlayamadığım arkadaş.*

hasan ordukaya

valla şahsen benim youtube'da gördüğüm rahat rahat "ben eşcinselim" diyen ilk türkiye'de yaşayan türk kişi. 17 yaşında bir de, ailesine de açılacakmış yakında. şaşırdım, sevindim. daha önce de bir bennett andrews arkadaşımız vardı türkçe konuşarak ben geyim diyen bir arkadaş, ama o amerika'da yaşıyordu.

bence bu da çok güzel bir adım olmuş ülkedeki lgbt hak mücadelesinde. bu adımın da 17 yaşında birinden gelmesi ayrı güzel. onun dışında çok bayık bir video, o ayrı.