adam hurst

elegy albümü baştan sona bir şaheserdir bu adamın.

31 çekmek

elizabethe tecavüz etmek.

kendini hint kumaşı sanan insan modeli

makasla kesmek gereken insan modelidir.

havuç

karışık meyve suyu yapılırken içine az miktarda suyu ilave edildiğinde dadıan yenmez.

cinsel ilişkinin diğer amaçları

insanlar, yunuslar ve bonobolar cinsel ilişkiye sadece üreme amacı ile girmezler. cinsel zevk ve tatmin genelde bu ilişkilerin ana nedenidir. bu nedenle dişi yumurtlama yeteneğini kaybetmiş ya da hiç sahip değilse bile bu çiftlerin ilişkiye girmesine engel değildir. insanlar da, yunuslar da, bonobolar da, grup hâlinde sürdürdükleri yaşam bireysel olarak yapabileceklerinden çok daha başarılı olan sosyal ve zeki varlıklardır. bu canlılarda seksin yapılış amacı üremeden çok bazı sosyal ihtiyaçlar ile bazı diğer kişisel gereksinimlerdir. seks daha geniş sosyal yapılar oluşturmak ve sosyal hayatta bir yere sahip olmak için bireyler arasındaki samimiyet bağını güçlendirir.

durakta beğendiğin adamla aynı otobüse bindiğini fark ettiğin an

elinde telefonla oynuyosa kesin benim o beğenilen adam. her şeye açığım efenim. isteyen istediğini yapabilir. serbest.

kas yapıp dar tişört giyen erkek

abartmazsa güzel görünebilecekken genelde eşşeğin amına su kaçıran kırolardır. bunların çoğu ekseriyetle spor salonlarında soyunurken kendilerini izlerler. çekinmeyin ağızlarına terlkle vurun...

hera

zeus'un eşi aile, doğum ve zenginlik tanrıçası ve tanrıların kraliçesidir. metis'in zeus tarafından yenmesinden sonra zeus ile evlenmiştir ve ona üç çocuk vermiştir. düzenli olarak zeus tarafından aldatılmış ve her seferinde eşinden korktuğu için ondan değil ama zeus'un kadınlarından intikam almıştır. bir seferinde zeus'un onu aldatmasına dayanamamış ve diğer tanrı ve tanrıçaları yanına alarak zeus'a isyan etmiştir. zeus'un yardımına oğlu hephaistos* koşmuştur ve zeus bu isyanın sonucunda eşini yakalayıp gökyüzüne zincirleyerek işkence etmiştir. daha sonra ise karısının ona bir daha isyan etmeyeceğine dair verdiği söz ile hera'yı affetmiştir.

hep söylenen ama hiç gerçekleştirilemeyen sözler

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar