sedat kapanoğlu

ekşi sözlük'ün kurucusu. ssg olarak da bilinir. zamanında, türkiye için ileride çok büyük bir bilgi kaynağı olacak, birçok düşüncedeki insanı buluşturacak, sansüre karşı uğraş verecek bir siteyi kurmuştur. zamanla bu düşüncesinden sapıp, troll, ergen, dinci ve faşist yuvasına dönmüştür ama hala yararlanabilirsiniz bilgi dağarcığından. ne yapmış olursa olsun, bilgisayar alanı konusunda başarısı nedeniyle örnek aldığım kişilerden birisidir. türkiye gibi üretimin yerlerde olduğu ülkelerde böyle işler başarabilmek zor. bu sözlüğün varlık nedenidir ayrıca.
keşke torpil yapıp beni ekşi sözlük'te yazar yapsa dediğim zat-ı muhterem
geçen hiltonda yanyana işedik pisuvara. dark naber dedi, iyi geldi bi daha ver dedim. ah siz geyler biz heteroları ayartıyorsunuz hep dedi ve gülümsedi. şaka bir yana işeme konusu doğru, 1,95 olduğum için pipisini de gördüm zaten, beni tanıdığı için sorun etmedi. sözlük nasıl gidiyor falan filan. akıllıdır, hoşgörülüdür, iyidir de son dönemde çok bozdu. ekşifeste girişi yazarlara bile parayla yapmasını doğru bulmadım. neyse kendi kararı. bir şey diyemeyiz. sadece tepki olarak katılmıyorum artık.
geçen hiltonda yanyana işedik pisuvara. naber dedi, iyi geldi bi daha ver dedim. ah siz geyler biz heteroları ayarıyorsunuz hep dedi ve gülümsedi. şaka bir yana işeme konusu doğru, 1,95 olduğum için pipisini de gördüm zaten, beni tanıdığı için sorun etmedi. sözlük nasıl gidiyor falan filan. iyidir de son dönemde ekşifeste girişi yazarlara bile parayla yapmasını doğru bulmadım. neyse kendi kararı. bir şey diyemeyiz. sadece tepki olarak katılmıyorum artık.
ekşi sözlükten ayrıldığını ve sözlüğü ortağı başak purut'a tamamen devrettiğini açıklamış.

http://webrazzi.com/2015/05/05/sedat-kapanoglu-kurucusu-oldugu-eksi-sozlukten-ayrildi/