seks esnasında aktif mi önce boşalmalı pasif mi

oyumu aktiften yana kullanacağım durumdur. zira pasif tarafın önce orgazm olması durumunda cumshot ihtimali sıfıra iniyor. zira o esnada pasif taraf orgazm sonrası pişmanlık hissi ile mücadele etmek durumunda. tam tersi durumda cumshot'ın sıcaklığı ile pasif taraf huşu içinde orgazm olabilir kanaatindeyim.
bence taraflar aynı anda boşalmalıdır ya da hiç olmadı aktif önce boşalıp sonra da pasifi boşaltmalıdır diye düşünüyorum.
bence karşı tarafın...
seks esnasındaki tüm bu rol kurgulamaları, tüm bu ilk boşalıp koşar adım yatağı terk edişler, üstte altta olma planlarıdır bizi biraz daha az tatminkar kılan, bitmek bilmez arayışlara iten, yetinmekten alıkoyan. boşalmayı hedeflemek yerine yaşananların tadını çıkarsak, donumuzu çekerken yaşananları yatağa gömmeden, onu geride bırakmadan paylaşsak, sevişsek.
ikisi de pasifken boşalsın.

(bkz: versatile)
çok değişiyor.

bazen partnerim gelene kadar ben iki kere boşalmış oluyorum. bazen sonlara doğru geliyorum ama karşı taraf da devam etsin diye "hadi artık boşal," falan diye kafa sikmiyorum.

bazen adam erken geliyor. hadi gel bana bir el at diyorum. artık parmaklar mısın, ağzına mı alırsın, öper misin, okşar mısın beni boşalt. am genelde benim tercihimin bacak omuza da pasifken boşalmak. eğer içimde yarak varken boşalmayacaksam götümü siktirmenin ne anlamı var. :v
iki tarafta istediği her şekilde boşalsın.en fazla ikişerden dört posta eder.
şahsen ben erkeğim işini tamamen bitirmeden boşalmayı tercih etmem, böylece her daim hazır ve istekli kalırım, ben önce boşalırsam kopup gidiyorum ortamdan, motivasyon kaçıyor. o yüzden tabi ki aktifin önce boşalması daha iyi olur.
ben pasifsem lütfen aktif olan boşalsın önce. eğer ben boşalırsam benim arka taraf otomatikman kapatıyo kendini nedense.