selfie çubuğu

selfie çekmek için üretilen zımbırtı. almayanı dövüyorlar nerdeyse.
tehlikelerinden sakınılması gereken çubuktur.

pizza hut videosu;


gerektiğinde sırt kaşıma amaçlı kullanabileceğiniz ama asıl amacı selfie çekmeye yardımcı olmak olan araç...
narsizmin kolum kadar uzamasını sağlayan alet
yaz tatilinde temiz bir deniz için en keşfedilmemiş koylara yapılan yolculuklarda su içinde bile-sağolsun- bizi rahat bırakmayan, sanırım ıssız adaya gidilse fotoğrafsızlıktan ölmeme adına getirilecek ilk 3 arasına tartışmasız girecek çubuk. o çubuk bir gün gözümüze girecek ama neyse.
bugünlerde herkesin elinde, daha çok kişiyi aynı kareye alabiliyorsun falan. almadım, almayıda düşünmüyorum. gerek görmüyorum.
hiç "selfie" çekmediğim ve çektirmeyeceğim için, gerek duymadığım çubuk.
asla şiddet eğilimi göstermeyen bendenizi bir gün katil edecek, en iyi ihtimalle kullanan kişilerden birinin götüne sokmamla sonuçlanacak bir arbadenin içine çekecek saçma sapan çubuk. islamiyetten kısa sürece yayılmıştır ayrıca. ahahah. evet.
umarım bir gün birinin gözüne ya da götüne kaçar da kan kaybı falan yaşar. biz de bir süreliğine rahatlarız ya. herkeste bundan var arkadaş görmekten sıkıldım. kızılay mı dağıtıyor anlamadım ki.
görgüsüzlük çubuğu.adam dünyanın en güzel manzarasının karşısında şak diye çıkarıp karısıyla manzaraya dahi bakmadan çekti.adam denizin ortasında yüzmek yerine bunla kendini çekti.onun gibi bi kaç kişide aynısını yaptı allahım o iğrenç manzara da neyin nesi.nefret ediyorum bunu kullananlardan.egoist ve narsist yapıyor bu alet insanları.sanki katalog çekiminde haspam şak şak basıyor düğmeye.mal tatile gelmişsin çeksene manzarayı işte uğursuz sıfatında ne var ki çekiyorsun.
inşallah yok olur bu alet yada vergi alırlar bunu kullananadan.bunu zırt pırt kullananları,elinde eşşek siki gibi gezdirenleri umarım yıldırım çarpar.
bu gerizekalılara tam olarak şöyle yapmak istiyorum:
bir çeşit mutluluk çubuğu. aynı zamanda bir insanın kıro olup olmadığını kısa sürede anlamanızı sağlayan zımbırtıdır. çevrenizde bunu kullanan biri varsa ilişkinizi iki kere düşünmenizi tavsiye ederim.

(bkz: evlerden ırak )
yanımda bir turistle gittiğim ve ingilizce konuştuğum zaman sultanahmet meydanında bir anda fiyatını ikiye katlayan çubuk.