selin sayek böke

abbas güçlü ile genç bakış programında ağzım açık izlediğim iktisatçı kadın siyasetçi. kadın tek bir soruda bile teklemedi. saat olmuş 4 canlı yayındaki bu dinamizm. cidden çok etkileyici. chp genel başkan yardımcı ve bilkent üniversitesinde doçent olarak görev yapmaktadır. takdir takdir.
ama bu abla her ekrana çıktığında tansu çillere benzetiyom iyi hoş, ekonomiyi öyle bir konuşuyor ki gelse üç senede isveç olacağız havası veriyor. sonra halka karışıyorum zor be ablacım bu halkla demek istiyorum ona. belki on on beş sene ya da bir sonraki nesil ancak düzlüğe çıkar.
chp genel başkan yardımcısı güzel insan. alperenlerin lgbt yürüyüşünü yaptırmayacağız tehditleri sonrası güzel bir konuşma gerçekleştirmiştir.

http://www.facebook.com/selinsayekboke/v...
bugünkü konuşması chp cephesinden yıllardır beklenen konuşmadır. cesaretli bir siyasi motif olmayı başarmıştır kanımca. helaldir.

(bkz: ablan star bebeğim)
korkmuyorum. dimdik ayaktayım ve yalnız değilim! bu tehditler ve baskılar, türkiye’nin 16 nisan’da bu karanlığı aşmasını engelleyemeyecek. türkiye korkuya hayir diyecek! 53 gün sonra türkiye’de korkunun hükümdarlığı yenilecek!

https://www.facebook.com/selinsayekboke/...
bizim bakanlarımız anayasamızda suç olan yurtdışı seçim toplantılarına izin verilmemesi üzerine mağdur olurken bu kadının boğaziçi üniversitesindeki etkinliği rektör tarafından iptal edilmiş. hollanda faşist, biz acayip demoğratiğiz!