sevgili olmazsak sevişmem

yeni türeyen bir grup kişi. seks gibi temel bir ihtiyacı sadece ilişki içinde yaşamak isterler. bu bir tercihtir tabi, ancak asıl sorun kendileri gibi düşünmeyen insanları motor, orospu gibi tanımlamalarla anmalarıdır. onlara göre kendilerinden olmayan herkes pisliktir, ucuzdur, basittir. sürekli bir ilişki arayışı içinde olur bunlar. hep çok severler çok sadıktırlar ama sevgilileri motor çıkar onları aldatır. hep aynı hikayeyi yaşar zorla yaşatırlar. bu türlerden şiddetle uzak durulmalı, akılları başlarına gelinceye kadar toplumdan uzaklaştırılmalıdır. elbette ideal olan özel duygular yaşadığın biri ile seks yaşamaktır. ama bu durum da zorlanılmaz ki. hayat bu. herkes keyfi peşinde.
büyük çoğunluğu profilinde seks arayanları tukaka ederken, profilinde arayış kısmına büyük harflerle sadece ilişki yazarken size yerin var mı diye bir mesaj atabilenlerin sözümona iddialı felsefesi. yerim sizi, yemeyin bizi.
kendini kandırmak ki karşılarına hoşlandıkları biri çıkınca sevişmeyi bıraktık ilişkiye girecek kadar ileri gidebilen şahısların laf olsun diye söyledikleri bir saçmalık...
"sevgili olmak" hep havada kalır aslında bir çok ilişkilerde, iki insan birbirinden keyif alıyorsa eğer, yaşanacak güzel şeylere engel olmak ne kadar yersiz.
sevgili olmadan sevişmezler, fakat hepsi cheeky dark room da, ilginç temaslarda bulunurlar.
hatalarından üzüntü duyup, buruklaşan demode insan türü. varolsunlar!
iki kişi arasında bir hoşlaşma ve elektirik var ise ve ileriye dönük olarak düşünceler gelişmekteyse sex şart tır. sevgili olup birşeylerin adı konduktan sonra sevişme deki olumsuzluklar sonuçu itibarı ile sevgili olmanın sonunu getirir yada o sevgililiği sadakatsizliği nin temelini oluşturur.

bir de şu var kimi düşünceler kendine orospu denmesin diye bu bakış açısını kendine kalkan kullanır...
sevgililik etiketi takpayıp sex yapınca orospu sundur yada tek gecelik ilişki meraklısı olursun yani en azından çevrendeki ler bu ismi takmıştır sana.
kartları açık oynamaktır.
her önüne gelenle sevişen kişi olarak söyleyebilirimki, sanırım doğrusu da budur. lütfen artık bi sevgilim olsun ve sadece biz bize yiyişelim
e oldu nikaha da alalım bari.
-sevgilim olmadan sevişmem
-sevgilim olsun öyle sevişelim
-sevgilimsiz motive olamıyorum

başlığı okuyunca akla direkt grup sekse sadece sevgilimle katılırım diye anlamışımdır.
- olmaz öyle, sevgili olmazsak sevişmem. önce yüzüğü tak, sonra bana tak.
ya bi siktir git dediğim bi grup insan. bunlara yapılacak en güzel şey yattığın gün sevgili olup ertesi gün ayrilmaktir.
*
üç günlük çakma sevgililik yaşayarak sikişlerine kendilerince uygunluk katan bir ekip te var * , 3 gün msn aşkından sonra yatınca en azından kendileriyle çelişmediklerini sanıyorlar sanki. yalan kötü bir şey. daha da kötüsü var, yalanların gerçek olduğuna inanmak ve ona göre yaşamak. onlar çok namuslu ama. onlar gibi olmayanda orospunun önde gideni, bayrak taşıyanı. bir siktirip gidin , çay da koymayın çayınız da içilmez. *
eşcinsel ilişkilerin en travmatik tarafı bu sanırım. toplumun ve kültürün bizim için önceden belirlediği bir ahlaki çerçeve yok. neyin doğru neyin yanlış olduğuna kendimiz karar vermek zorundayız, bir ahlak sistemini baştan inşa etmek demek bu, ve bence gerçekten kolay değil. halbuki heteroseksüel ilişkide neyin doğru neyin yanlış olduğu söylenmiştir ve heteroseksüeller o ahlaki çerçevenin dışına çıksalar bile göğüslerini gere gere "ben bu boku yedim" demezler. örneğin heteroseksüel bir kızın henüz sevgili bile olmadığı bir adamla yatmasını biz eşcinseller bile yadırgıyoruz. * halbuki eşcinseller için nefes almak kadar doğaldır bu. bir de tabi şu eşcinsellik gibi bize öğretilmiş en büyük tabuyu yıkınca geriye kalan tabuları ahlak çerçevemiz içinde tutmak kendimizle çelişiyormuş gibi görünmemize neden oluyor. ama insanların bebekliklerinden itibaren onlara öğretilmiş tabulardan, değerlerden,öğretilerden, fikirlerden vesairesinden vazgeçmesi o kadar kolay bir iş değil, en azından kırıntısı kalır. herkesten de bu gelişmeyi beklemek doğru olmaz. bazılarının zamana ihtiyacı vardır, bazılarının deneyime, bazılarının da hiç bir şeye ihtiyacı yoktur, kurduğu ahlak dünyasından memnundur.
bir tür vicdan rahatlatma şekli,iç güdüsel olarak isteğini yerine getirirken beğenmediği insan türü gibi olmamak için biz sevişiyoruz ama birlikteyiz diyebilme durumu. eski kızlarımızın evlenmeden olmazının gay lehçesinde ki karşılığı, hatırlarsınız o kızlarımız giriş çıkış harıç her haltı yerdi ama namusluydu.
evlenmeden olmazın olabilen light versiyonu.
  • /
  • 2