sevgili olmazsak sevişmem

tercihtir saygı duymak lazımdır.ama bazıları ilk buluşmada üzerinize çullanır sizde iyi ki sevgili olmamışım lan bunla kronik abaza resmen dersiniz ve adamımız sizden sonra hep bu cümleyi kurar.*
bir baktım ki istatistiklere, en çok boş alan entrylerimmiş bu . hemen tazeleyim dedim. bu geyiknaz arkadaşlardan çok var ortada. her gece barlarda sürterler, her sitede profilleri vardır, parktan çarktan çıkmazlar. ama sorsan ben aşkı arıyorum derler. bebeğim, aşk öyle aramakla gelmiyor, kendi gelecekse geliyor. sal kendini, kandırma yazıktır. bırak içindekini zaman gelince aşk ta olur sevgilide. kendini kandırmakla kalmıyorsun komik duruma da sokuyorsun bebeğim. bırak istersen motorella desinler, motorcan desinler. boş ver, kendin ol.
bir "annem düğünden önce göster ama elletme dedi" sendromu,türevi.
bunu sözlüğümüze uyarlarsak:
"annem gey evlilikleri yasalaşmadan göster handjob ama no sex dedi" gibi uygun olacağı kanısındayım.
hetero özentisi kezban bir o kadar da kaşar ibne lafı.şimdi canım sen sevgili olalım diyorsun da bunun için birbirimizi tanıma,sevme,değer verme,kabullenme evresi lazım.bu da en az zamanla 4 ay eder.seks için 4 ay bekleyebilinir ama sen kısa ve sıkıcı hayatında kaç tane insanı hayatına alabilirsin ki?.demek ki senin vücudun orospu değil ama kalbin orospu.
karşı tarafa; namuslu ayağına, ben kaşar değilim elitim ayaklarına yatma repliği. o değilde asıl merak konusu karşı tarafın gerçekten sevgili olduğunu neye göre anlıyor da veriyor dap daracık götünü acaba*. ah sen ah sen az orospu değilsin lan sevgili olunmadan sevişen insan.
girilen entryleri okuduktan sonra icimde hafiften oha belirmedi degil.

sevgilim olmadan sevismem arkadas bu kadar basit. her ozel an herkesle yasanacak kadar basit degildir benim gozumde. escinsel olmak sadece kendi cinsine ilgi duymaktir. cuk deliligi degildir. sex dogal bir ihtiyactir evet ama bu hosuna giden her tiple her an "koli"lesecek kadar da degil

heyoo kalpler gotten yada cukten atmiyor beyler
heteroseksistliğinden geberen ataerkilliğin ibne dünyasına yansımasıdır... hani şu " gelin ata binmiş ya nasip demiş" kafasıdır resmen... ama madem retrosun** al sana eskiden kalma başka bi adet daha: gelin hamamı; gönder kocanı biz ayı sözlük ailesi olarak soyup edip bi halta yarar mı diye test edelim sonra sen istediğini ol adamla...*

(bkz: sevişmeden sevgili olunmaz)*
sevişirsek sevgili olmam şeklinde mutasyona uğramış bir hali de bulunur.

daha kötüsü de vardır;

(bkz: sevgili olursak sevişmem) *
dışses:

tamam. hadi sevgili olalım o zaman.

içses:

yarın tekmeyi basarım nasılsa.
nikahı basmadan vermem demekle eşdeğer şaşkınlık yaratan sözdür.
diyelim ki böyle biri var. sadece sevgili olma şartıyla beraberlik kabul ediyor, buna inanıyor. ya da böyleymiş rolü yapmaktan hoşlanıyor. ya da kendi kendine yalan söylüyor. ama sonuçta söylüyor. şimdi, böyle diyen birine sanki müşteri, pardon adaymış gibi bakıp tersini kabul ettirmeye çalışmak neyin nesi? adaysan, işine gelmiyorsa, eyvallah dersin, konu da anında kapanır. yok değil, dost tavsiyesi vermek istiyorsan, bu şekilde yapılmaz. kaldı ki böyle bir konuda nasıl bir tavsiye verilir ki: "önüne gelene ver, rahatlarsın" mı?

klişe ama doğru bir laf vardır. herkes başkasını kendisi gibi zannedermiş. insanların birbirlerini çok rahat yargılaya bilmelerinin nedenlerinden biri de bu. yaptığın, seçtiğin şeyler senin için en doğru olabilir, bunlardan dolayı etiketlenmemeyi/yargılanmamayı/reddedilmemeyi istemek herkes gibi seninde hakkın. ama başkasına sırf senin gibi davranmadığı için saf-salak-aptal-yalancı sıfatlarını şap diye yapıştırmak eleştiri kapsamına girmez. olsa olsa at gözlüğünün şeklini belirler. (hele şu hemen her yamukluğu günah keçisi heteroseksüelliğe/heteroseksüellere yüklemek yok mu?!) bazıları, insanlara sınırsız özgürlük verildiği zaman hep aynı şeyleri yapacağını sanıyorlar herhalde.

seks iyidir, hoştur, istenildiği gibi yaşandığında ciddiye alınacak bir mutluluktur ve evet yemek içmek gibi bir zorunluluktur. aynı zamanda bir iletişim yoludur. ama bunu yaşamanın, tatmin olmanın yüzlerce yolu var. her hoşuna gidenle uğraşmadan beraber olup, ardından kendine iyi bak diyerek bir daha karşılaşmamak bunlardan sadece biri.
kibar bir söylemdir. senin bu ilginden rahatsızım. o kadar ki, yıldım yani. seninle sevişmek istemiyorum diyemediğim için bu lafı ediyorum'un günlük dilde kullanılan hali. bu cümleye alacağın cevap %50-50. hoşuna giden %50 için sorun yok. diğeri için çözüm; emprovizasyon...
imam nikahı mantığıyla kendini rahat hissetme amaçlı keşfedilmiş yöntem.ilk sevişmeden sonra ayrılık kaçınılmaz olur.
riskli bir talep. bu kafa ile yerine göre kimseyle sevişememe olasılığı yüksek.
neden böyle düşünenleri yerden yere vurdunuz anlamadım. yani illa hemen sex mi yapmak zorunda. tanımak istiyodur, cinsel bir şeyler yaşamadan önce güvenmek istiyodur. sex dışında da bir ortak noktası olsun istiyordur. yok orospu olmadığını ispatlamaya çalışıyor, yok kezban, yok heterolara özenmiş. ya duygusal bir birliktelik kurmadan yapamıyodur belki. her şeyi sexe indirgemek iyi bir şey değil yoksa ilişkiler nasıl yürücek. aslında daha uzun düşündüğünden sevgili olmak ister.
  • /
  • 2