sevgilisi varken başkasına yazan insan

gozumde kelimenin tam anlamiyla "ayi" olan, karaktersiz kişidir. sevmiyorsan ayril oyle yaz yani sevgilin olan sevmedigin kisinin sucu ne dimi?. ha sevip bunu yapiyorsan kelimeler kifayesiz zaten
elindekinin değerini bilmeyen, iki yüzlü, karaktersiz ve bir o kadar da acınasıdır
(bkz: evlat olsa sevilmez )
umarım saatte 1280 km hızla dönen, ağaçları binaları uçurup kmlerce uzağa fırlatan gökte uçuşan inek manzaralarına sebebiyet veren sandy kasırgası poposundan girer, üreme sistemini felç ettikten sonra aynı hızla ağzından çıkar. *
sevgilisi varken başkasıyla yatan erkek böyle süzmeler hep vardı hep olacak kollayın kendinizi ey sözlükçüler!
sevgili olma durumunun sona erdiği ya da sona yaklaşıldığı hallerde başvurulan, ne kaparsam kardır anlayışının sonucu elini çabuk tutma halidir.

bu yola başvuran için, bitik bir ilişki ya da yalandan bir birliktelik içinde olduğu söylenebilir lakin gerçek anlamda sevgili olmanın içini dolduran bunu yapmaz, yapamaz. beşer uhdesinde lanetlenmiştir.
sevgilisinin monoton giden ilişkilerini renklendirme önerisi olan 3. yü bulma çalışmaları için kendini feda eden erkektir.
kendını haklı ya da erkek görsede genelde karşılıgını da sevgilisi yapıyordur,öyle g*te böyle y*rrak....
sevmeyi maddeye * bağlayan kişilerin başvuracağı bir yoldur .*
öyle erkeği bizim mahalledeki altın kızlar öpsün.milletle olmak istiyosan git ol bari sevgilim var deme , bedensel haz olayına fazla kapılıyosan dünya kadar erkek var. ama benim sevgilim var yine de bi elim donda bi elim memede olsun deme
full aktif sevgilisi olan versatile erkeklerin ve full pasif sevgilisi olan versatile erkeklerin zaman zaman yaptıklarını gördüğüm, tanık olduğum eylem.
ben değildim o ve ben olmam o.
e karşılıklı anlaşıp açık ilişki yaşamaya karar vermişlerse bize afedersiniz b.k yemek düşer. herkes istediği gibi yaşasın ilişkisini. siz de sevgilisi olanla olmam diyorsanız, sevişmeyin kendisiyle, olsun bitsin. hikaye yaratmaya gerek yok ki allasen?!
  • /
  • 2