sıcak diye oruç bozmayın burası daha sıcak k. atatürk

bursa inegöl ilçe milli eğitim şube müdürü mustafa karaaslan’ın atatürkü cehennemde gösterdiği iddia edilen tweet içeriği.

bence asıl öykü bu adam sahi bu işlerden anlıyor mu? cidden ölenin cennet ya da cehenneme gittiğini bilebilecek güçleri varsa karaaslanla bunu konuşmak isterim. benim de cennet mi yoksa cehennemlik mi olduğumu söylesin mesela. ona göre ayağımı şimdiden denk alayım. düşünsene 1-0 galip başlıyosun abi harika bir şey. yok bilmiyor da götünden uyduruyorsa zopalarım yalnız ona göre.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turki...
hangi siyasi partiyi destekliyor bilmiyorum ama şu kişilerle yarışabilecek bir espri düzeyine sahip kişinin beyanatı (bkz: akplilerin espri anlayışı)
nefretin iyice içimize işlediğinin bir kanıtı daha.
hayır yüz yıl önce yaşamış o adam sana ne yapmış olabilir, hayatına nasıl kötü bir etki bırakmış olabilir de üşenmeden cehennem göndermeli mesaj hazırlıyorsun.
ezber işte bunlar, balık baştan kokuyor.
şopar kürt isimli twitter kullanıcısının yaptığı caps sanırım ki. ramazan gelince zaten olmayan espri kabiliyetleri iyice dibe vuruyor bunların.

https://twitter.com/laplaikadam
islamın şartları, inancın ilkeleri ve ibadetin yöntemleri üzerine dersler alması gereken bir vahabi islami mizah ürünüdür.
bu tür kişilere kızamıyorum bile artık.
böyle nefretle ve psikolojik harple yapılan ibadetin zerre kadar hükmü ve kıymeti olamaz ki!!

recep ihsan eliaçık'ın kitaplarını ve yazılarını okuyarak, ibadette ve inançta samimiyeti ve insanlığı keşfetmeleri dileklerimle!!