şimdi spora başlasak yaza kadar amına koruz

genelde bu 'amına koyma' işlemi erken boşalma ile sonuçlanır tabii. spor (spesifik olarak gym) olayının yegane kriteri başladın mi bırakmamaktır efinim, ciddi ciddi hayat boyu bir çaba ve ekstra düzen gerektirir. hele bir de baklava çıkarmak için kas geliştirmenin yanında vücut yağ oranının da 12% nın altına düşmesi gerektiği gerçeğini hesaba katarsak sikerler sporu formatlı acı yakarış ortaya çıkacaktır.
bear güruhu için en uygun yol oturup iskelete donup baklava çıkarmak değil, varolan hafif yağlı yapıya kas ekleyerek dolgun ve sağlıklı bir öküz görünümü edinmektir. 3 ay uğraşıp 4 ay bırakıp bir 5 ay daha devam etmek gibi durumlar kişide psikolojik olarak dalgalanmalara yol acar, spor olayı fiziksel olduğu kadar duygusal da bir olaydir. (hayir aynaya bakıp ıyy cok iğrenç oldum fikrinden değil, beynin spor sırasında ve sonrasında salgıladığı mutluluk verici hormonlardan dolayı)

o yüzden ya harbi mına koyun, ya da 31 e devam edin düşünüp, arası olmuyor.
her gün "yaa yaza daha çok var" diyip ilginç bi şekilde iskendercide ya da kebapçıda sonlanacak bir eylemdir bu, halbuki hiç spor yapmasan belki o kadar da yemezsin