sözlüğe üye olacaklara tavsiyeler

sözlüğü ziyaretçi olarak takip eden,üye olmaya düşünen yazarlara sunulacak önerilerdir efendim. şöyle ki:

-ay nolursunuz,kurban olayım nickinizde bear ya da ayi kelimesi yer almasın,valla bööğğ geldi artık,yeterince o şekil üye var.
-gelir gelmez dark bearın yumuşacık kucağına hop diye hoplamayın *
-şayet daha fazla yardım istiyorsanız;yakışıklı ve kaslıysanız bu entryi yazan yakışıklı,fit,kültürlü,bilgili,donanımlı,yazara bir mesaj atabilirsiniz,sizinle yakından ilgilenecektir.
-bir de fazla beklemeyin anacım,sabırsızlıkla bekliyoruz biz tüm yazarlar,yeni üyeleri...
üye olayım da koli kaldırayım düşünceleri bilinç altının derinliklerine sürgün edilmeli. formata uyup uymaması ile alakalı değil, hayal kırıklığı yaşanmaması için söylüyorum biz denedik olmuyor*.

(bkz: dikkat ayı çıkabilir)
diyecek iki çift lafınız varsa geliniz, geldiriniz. salt seks arayışında iseniz bir sürü odalar var nette oraya gidiniz. ancak cinsellik ve entellektüelliği bir potada eritecekseniz şayet hoşgeliniz, geldiriniz.
sözlük ve forum arasındaki farkın farkına varıp geliniz,hoşgeliniz.
gelin gelin su çok güzel *
ayı sözlük ten beklenen hizmetler başlığı sadece fantezilerinizin körelmemesi adına konmuştur. noel babanın bacadan isli paslı adamlar atacağını, zirvelerde pastadan adamlar çıkacağını, yalnız kaldığınızda sıkılacağınız kadar adamın kapınıza bırakılacağını sanmayın.
''t'' ile başlayan nickler almayan. sözlük 20 kişi olunca listenin en altında kalırsınız üzülürsünüz. he ama '' yok bacım ben altta kalmayı seviyorum, sen karişma'' dersen bilemem bacım.
nick seçerken bir değil bin bir defa düşünün.
(bkz: pişman yazar)
şehvetinizle ve libidonuzla gelin, adam kaldırmaya da gelin bilinçaltınızı bastırmayın, içinde biraz sex ve para olmayan herşey boktandır
burda herkes bir değil. bir elin parmakları gibiyiz. farklıyız, kendi içimizde de çok farklıyız. bi iki yazara bakıp ön yargılar oluşturmayın kafanızda. güzel bir yer burası. başlarda çok seversin sonra bi ara "ya hiç eskisi gibi değil" triplerine girersin muhakkak. çok sık girmeye çalışma. kasma yani. nick seçimi de önemli harbiden. bak sinirlendim şimdi. suskun ne lan! suskun ne olum ya! nerden buldum ben bunu be...
neyse şimdiden hoş geldiniz hepiniz
1)ne amaçla geldiğinizi unutmayınız(burası koli bulma, insanların dm kutusunu dolduracak taciz mesajlara, insanları rahatsız etme yeri değil, zira öyle bir amacınız varsa şansınızı başka platformlarda deneyin)
2)bildiğini paylaş bilmediğini öğren
3)ilgi ve alakayı kendi çevreme toplayacam diye zorlamayın zaten entrey yazdıkça ortak kişiler bulursunuz
4)ha son olarak en önemlisi;olduğunuz kişi olun hayalinizdeki kişilik olmaya çalışmayın