sözlük yazarlarınca tavsiye edilen android uygulamalar

hide it pro uygulamasını tavsiye ederim. istediğiniz fotoğrafları videoları vs kolayca saklayabileceğiniz bir uygulamadır. yüklendiği zaman audio manager ismini alan basit bir ses yöneticisi görünümünde olan ancak gizli kombinasyonu sayesinde gizlediğiniz öğelere ulaşabileceğiniz son derece faydalı ve bedava olan bir uygulamadır.
bir ay sonra oyunum çıkacak, onu indirin.
afterlight. 2 liracik bir ucreti var. fakat fotograflarinizdan harika sonuclar cikartabilirsiniz.
vsco. vsco da efektlerin cogu parali fakat el altinda duracak en iyi ücretsiz fotograf duzenleme uygulamasi. indirin. pisman olmazsiniz.
hornet

program ücretsiz ama içindekiler ücretli. bende para çok olduğu için sıkıntı olmuyor ama varoşlar yüklemesin
bundle
here wego
biletinial
keepsafe
aloha aklıma gelen bunlar belki yararlı bulursunuz
moon+ reader, e kitap okuyucu ve mümkünse pro sürümünü kullanın.

bittorrent sync, meritokrasi kitap ağı için kullandığım bir uygulama. içerisinde binlerce kitap var ama öncesinde link lazım tabii.

advanced download manager, indirilecek dosyayı birçok parça haline getirip daha pratik bir yol sağlıyor. ayrıca zamanlama, etiketleme vb. birçok özellik barındırıyor.

tools & mi band, xiaomi mi bandlardan kullanıyorsanız paraya kıyıp almanız gereken uygulamalardan biri. bataryayı diğer uygulamalara nazaran daha az sömürmesi büyük bir avantaj.

poweramp, şimdiye kadar beni her zaman memnun eden bir müzik oynatma uygulaması. minimalist tasarımı ve başka uygulamalarda olmayan özellikleri ile benim favorim. trial sürümünü kullanıp ardından poweramp full version unlocker'ı satın alacağınıza eminim.

hızlı okuma, mağazadaki okumayı (k/d) hızlandıran uygulamaların en iyisidir. fiyatına değer bence.

google ödüllü anketler, sona sakladığım ve yazıyı buraya kadar okuyanlar için adıyla da uyuştuğu gibi ödüllü bir uygulama olacaktır. kullananlar olsa da aranızda hala bilmeyenlerin olduğunu düşündüğüm için ekliyorum. uygulama size belirli bir periyot olmadan anketler yöneltiyor ve bunlar doğrultusunda ufak ufak google play kredisi kazanıyorsunuz. cihazınızda mutlaka bulunsun.
snapseed : güzel bir fotoğraf düzenleme programı özellikle dramatik efekti hafif bulutlu havalarda çekilen fotoğrafları bir sanat eserine çeviriyor
snapseed - foto editlemek için tercih ediyorum
picsart - foto editlemek için tercih ediyorum
bitmoji - kendi emojimi oluşturuyorum
turbo vpn
canva - websitem için banner, teaser, foto hazırlıyorum
dergilik - turkcell paketim dergileri okumamı sağlıyor
tapatalk - üye olduğum forumlara tek tıkla yazabiliyorum
zedge - wallpaper için kullanıyorum
netflix