sözlükte önüne gelene yazılmak

esasen sözlüğe giriş amacı partner, sevgili, fuck buddy, koca bulmak olan ve bunu besleyen şekillerde hareket eden yazar kişisi eylemidir.

amaca uygun doğrultuda harekete geçip sağlam manevralar yapmak için, önüne gelene yazılma durumu; daha doğusu nabız yoklama olgusu cereyan edebilir. bu şekilde istediğini elde edip ortadan kaybolan insana, toplum içinde “helal olsun” denir.

ayrılık sonrası yeniden sözlüğe dönüp yazarlığa koyulması olasıdır, ki çoğunlukla öyledir.
abazanlık belirtisidir.
ayı sözlük engin bir akıl-fikir deryasıdır. bilgiye aç dimağlara ışıklı kapılar açtığı, bilgimizi ve görgümüzü artıran bir platform olduğu unutulmamalı ve bundan başka anlamlar yüklenmemelidir.
ayı sözlük (ancak ve sadece) cehaleti alır, abazanlık baki kalır.
şu ana kadar yazıldığım bir iki eleman oldu, tabi bana yazılan da oldu.

yapmayın beyler din kardeşiyiz. abazan abazanın halinden anlar işte. ayı sözlük dahil her ortam, her kanal ve her yer, bir koli-koca-sevgili-fuckbuddy bulma yeri olabilir. bunda bir abeslik görmüyorum. görenleri de şiddetle rimmingliyorum. sözlükteki yakışıklı yazarcanlardan da bu abazan zamanlarımda derdime derman olmaları için yardıma çağırıyorum.

not1: yerim var
not2: giderim de var
kadın yazarlar için çoğunlukla hüsranla sonuçlanır. *
önüne gelene ifadesini okuduktan sonra anlamı fazlasıyla değişen yazılma durumu. tıpkı bayramlarda seyranlarda çekilen toplu mesajlar gibi- ki bu tür mesajların en önemli özelliği kişiye özgü olmamalarıdır- sıradan ve size özgü olmadıkları bilindiği andan itibaren önemini yitirir. burası insanların her anlamda bir şeyler paylaşabileceği bir mecradır ve bu konuda net bir sınırlandırma yoktur. ancak deniz üzerine sıralı olarak balonlar misali dizilip hangisine geleceği tam kestirilemeyen kurşunun isabet etmesi üzerine yaşanan sahte heyecanlar gibidir standart mesajlarla sıradakilerden biri olarak mesaj almak. önündeki deyip geçme tanı.
önüne gelenler ya dolgun ya da büyük olmalı ki yazılabilmeli insan diye düşündürmüyor değil. yoksa kim ne yapsın cılız ya da bamyayı.
herkes bizden mantığıyla yapılan harekettir.günlük yaşamda pasif olan kişiler internetten konuşmanın verdiği rahatlıkla herkese yazarlar.
sözlükte önüne gelene samimi davranmak ile karıştırılabilen durum.
sevimli gelen yazışmaların, yorumların karıştırılmasıdır. kaprisli kızlar gibi alıngan olmaya gerek yok. yazılıyorsa bile, tadında kaldığı sürece kınanmamalı bence. kaldı ki iş arkadaşı, ev arkadaşı, okul arkadaşıyla yazılma çizilme olabiliyorsa burada da olur normaldir.
(bkz: yavşak)
ayrıca "önüne gelene" denilmiş, bunun neyini savunuyorsunuz.
bizden önceki yazarları bilemem ama benim üye olduğum süre içinde tanık olmadığım durumdur.
12 numaradaki yoruma +1'imle katıldığım durum.
yanlış görmediğim olaydır, ahlak bekçiliğine ne hacet? gay uygulamalarda çıplak fotoları olan birine yazmaktansa burada yorumlarına bakarak birilerine yazmak / yürümek daha mantıklı.
neden iyi bir arkadaş, bir partner, bir sevgili; daha da iyisi, neden hepsi birden olacak biri çıkmasın ki karşıma düşüncesinden kaynaklanabilir. "önüne gelene" kısmı uymamakla birlikte tabii...
sözlüğe ilk girdiğim tarihlerde durum güncellemesi olarak cep telefonumu yazmıştım... arayan soran olmamıştı ama 2015in son günlerinde bir arkadaş toplantısında sen zaten sözlükten adam kaldırmak için sözlükte numaranı bile yazmıştın suçlamaları ile karşılaştığım dönemi hatırlattı bana... sosyal bir platform olması sebebiyle gayet olası bir eylemdir... büyütmemek gerekir...
sözlüğe ilk girdiğim tarihlerde durum güncellemesi olarak cep telefonumu yazmıştım... arayan soran olmamıştı ama 2015in son günlerinde bir arkadaş toplantısında sen zaten sözlükten adam kaldırmak için sözlükte numaranı bile yazmıştın suçlamaları ile karşılaştığım dönemi hatırlattı bana... sosyal bir platform olması sebebiyle gayet olası bir eylemdir... büyütmemek gerekir...
  • /
  • 2