suriyeli eşcinseller

istanbul'un muhtelif gay bar, sokak ve cafe'lerinde müteaddit defalar gördüğüm gay erbabı. kümelenmiş şekilde ve etrafa çil yavrusu gibi dağılmak suretiyle dolaşıyorlar.

love dance point'e alınmadıkları için geçen haftalarda olay çıkarıp içeri zorla girmeye çalışan suriyelileri duyunca biraz araştırdım ettim; örneğin tek yön'de gördüğüm zilyonlarca suriyeli gay var. hatta bir tanesinin kolunda kocaman "syria" dövmesi var böyle bangır bangır. burda ayrımcı ya da ayrıştırıcı ibareler kullanacak kadar galeyanlı bir hissiyatta değilim, aç doşalan onca suriyeli yanında eğlenen hayatını yaşayan bir kitle var hum. tabi eğlenmek bir hak özetle sayıca fazlalar ve her yerdeler.
eh ortadoğu ve bilhassa arap erkeklerine olan ilgimi, fantezilerimi sanırım istanbula geldiğimde ilk fırsatta değerlendireceğim.
growlr'ı açtığımda yaklaşık 10 tane görüyorum. doktoru da var, mühendisi de, bankacısı da, öğretmeni de. suriye'nin ayısı bol sanırım, hepsi kıllı, göbekli, hoş tipler. bir de suriyeli dilenciler geliyor aklıma, çelişip kalıyorum.
bu ulkeye gelerek bizler kadar rahat yasayabileceklerini soyleyen kitle. yahu o biz miyiz diyesim gelse de onlar rahatligin keyfini yasarken bize kotunun iyisi olmak dusuyor
niyeyse bayağı ilgimi çeken erkeklerdir bunlar. bir de güzel, ortadoğulu teni varsa ve yakışıklıysa ooouv.