survivor sahra ile survivor berna kavgası

survivor berna'nın diskalifiye olmasına neden olmuş kavgadır.
henüz seyretmedim ama sahra tipsizinin tahriklerinden dolayı çıktığını tahmin ettiğim kavgadır. diskalifiye olduğuna göre en azından bernacığımın sahra pisliğinin ağzını yüzünü kırdığını umuyorum.
not: arkadaşlar orda spoiler diye bişey var kullansanıza
çirkef sahra'nın berna'yı gaza getirmesidir. sahra tam bir dengesiz ama bir o kadar da politik davranışlarla ortalığı karıştırıp yana çekilen bir tip. sahra'yı tanımak için 1 bölüm yeterli oldu.
tekme tokat dalma gibi bir durumun söz konusu olmadığı, berna nın sahra nın eline şaplatması ve ucundan acuk tekme savurması dır olay. sahra nın gel vur gel vur diye tahriklerine kapılan berna yiğit moronunu koruyacak diye bok yoluna gitti resmen yazık oldu gerçekten. ilk ele vurma olayında ayırsalardı, tekme olmadan diskalifiye olmazdı..acun yine yaptı yapacağını hem berna yı harcadı hem sahra yı yollatmadı. evet senaryo acunu biliyoruz zaten şaşırmamak lazım da berna güzel kızdı seyrediyoduk..safinaz sahra nın değnek vücudunu mu seyredicez şimdi?
berna arkadaşını korurken birden kendini diskalifiye olmuş şekilde bulmuştur. yiğitte çok vefalıydı doğrusu, berna gider gitmez kanka oldu kendisini hırsızlıkla suçlayana ve de arkadaşının diskalifiye olmasına neden olan sahraylan üstelik panaromada bernaya bu kavgayla ilgili laf sokmaktan geri kalmadı (bkz: böyle işin amına korlar ) vallahi. acunmedya sahranın tahrik ediciğini fark etmesine rağmen elbette reyting için bernayı göndermiştir yoksa sahra burada dilsiz şeytandı. berna tv8?de panaromaya çıkar duyguyla kavga olayını konuşurken şunu der ve ppe yerere yatar: "sahracım canını yaktıysam çok özür dilerim ama o tekme çok iyiymiş yea"