tanıştıkları ilk gün eve davet edilen gay

daha da "evde film izleriz hem, istersen kitap da okurum sana, yemek de yeriz hem" şeklinde devam eder. kaşarlanmış bir gay elbette yaşanacakları üç aşağı beş yukarı anlar, ona göre daveti kabul eder ya da etmez fakat körpe, masum gayimiz anlamaz, saf saf hayaller kurar...etkilendiği adamın evinde onun dizine yatıp film izleyeceğini ,beraber sevimli sevimli, fingirdeşe fingirdeşe yemek hazırlayıp yiyeceklerini sanar...

sanar ki brokeback mountain filminden bir karakter kendisi ve sevgilisi...kötü emellerden haberi yoktur...

saaaaff! uyan uyan adamın derdi belli, senin zayıf bir anından faydalanıp, şişeyi patlatmak...

gözün açık olacak kardeşim bu alemde, cin gibi olacaksın... safsan bile buraya gelip kaşarlanmış ablalarına abilerine soracaksın...

bizler görüp adamı, ona göre bir değerlendirme yaparız artık...
hayatımda hiç yapmadığım davet etme şeklidir.

evvela 6 ay messengerda yazışırım, sonraki 6 ay dışarıda buluşup vakit geçirip tanımaya çalışırım. ikinci yılın ilk aylarında arkadaşlarımızın olduğu ev partilerine ancak bana gelebilir. tabu falan oynarız. ikinci yılın sonuna doğru yemeğe davet edebilirim belki. ancak üçüncü yılın ortasında bende kalabilir, kanepede uyumak şartıyla! sonrasına bakarız.
boşa zaman kaybetmeye tahammülü olmayan biriyle yanyana olandır.
(bkz: tak fişi bitir işi) mottosunda yaşayan gayde olabilir.
konuşmayı, insanları tanımayı, biriyle seks dışında guzel vakit geçirmeyi boşa zaman kaybı olarak düşünen gaydir.
kocamla tanışma şeklimiz, hadigayri diye bir internet sitesinde merhabalaşmadan sonra boşsan bugün bana gelsene şeklindeki soruma olur şeklindeki cevap sonucu vakit kaybetmeden tensel uyumu test ettik.
hızlı kariyer değişikliği
sürpriz yumurtayı seven geydir.
olayı nişan kına düğün gibi aktivitelere kadar götürmeye niyetli olan kasıntı ve elit! gay'ler için dünyanın sonu olabilir.

fakat kendiyle barışık , az buçuk kaşar olan bir gay -ki her gay'de az da olsa vardır kaşarlık- bu duruma göbek atarak tepki verir. hele bi de herif iyi bişeyse yamyam stile dansı yaparak gider o eve.
kasmayın genşler. hepimizin en az bir kere olmak üzre beğendiğimiz biriyle aynı gün yatmışlığımız vardır. relaxxx... şahsen benim çok oldu.
davet eden ile edilenin karıştırıldığı başlık.

(bkz: tanıştıkları ilk gün evine davet eden gay)