tanıştıkları ilk gün eve davet edilen gay

hayatımda hiç yapmadığım davet etme şeklidir.

evvela 6 ay messengerda yazışırım, sonraki 6 ay dışarıda buluşup vakit geçirip tanımaya çalışırım. ikinci yılın ilk aylarında arkadaşlarımızın olduğu ev partilerine ancak bana gelebilir. tabu falan oynarız. ikinci yılın sonuna doğru yemeğe davet edebilirim belki. ancak üçüncü yılın ortasında bende kalabilir, kanepede uyumak şartıyla! sonrasına bakarız.
boşa zaman kaybetmeye tahammülü olmayan biriyle yanyana olandır.
(bkz: tak fişi bitir işi) mottosunda yaşayan gayde olabilir.
konuşmayı, insanları tanımayı, biriyle seks dışında guzel vakit geçirmeyi boşa zaman kaybı olarak düşünen gaydir.
kocamla tanışma şeklimiz, hadigayri diye bir internet sitesinde merhabalaşmadan sonra boşsan bugün bana gelsene şeklindeki soruma olur şeklindeki cevap sonucu vakit kaybetmeden tensel uyumu test ettik.
hızlı kariyer değişikliği
sürpriz yumurtayı seven geydir.
olayı nişan kına düğün gibi aktivitelere kadar götürmeye niyetli olan kasıntı ve elit! gay'ler için dünyanın sonu olabilir.

fakat kendiyle barışık , az buçuk kaşar olan bir gay -ki her gay'de az da olsa vardır kaşarlık- bu duruma göbek atarak tepki verir. hele bi de herif iyi bişeyse yamyam stile dansı yaparak gider o eve.
kasmayın genşler. hepimizin en az bir kere olmak üzre beğendiğimiz biriyle aynı gün yatmışlığımız vardır. relaxxx... şahsen benim çok oldu.
davet eden ile edilenin karıştırıldığı başlık.

(bkz: tanıştıkları ilk gün evine davet eden gay)