tatu

yuliya volkova ve lena katina adlı iki şarkıcıdan oluşan rus müzik grubudur. all the things she said, not gonna get us, ne ver ne bojsia, how soon is now ve malchik gay gibi dinlenilesi güzel şarkıları bulunmaktadır.
konserlerinde öpüşüyorlar diye türk abazanlarının uzun bir süre dikkatini çekmiş hanım kızlarımızdır. all about us şarkısı dinlenilesidir.
sertab erenerin birinci olduğu eurovision şarkı yarışmasında avuçlarını yalamış rus güzellerdir. *
2003 yılında rusya adına yarışan grup eurovision u 3. olarak tamamladı. grup anlamı "bu kız, o kızı seviyor" olarak bilinir. bir çok kişi lezbiyen oldukları konusunda bilgi sahibi olsada onlar her zaman biz lezbiyen değil biseksüeliz diye açıklamalar yapmaktalar.
iki lezbiyen ablamızdan oluşan rusya menşeli rock grubu. biseksüel olmaları bence de daha hoş eğer öylelerse. rammstein ile beraber söyledikleri moscow adlı şarkı pek bilinmez ama çok hoştur.
bu kızlar hakkında en bomba yorumu mehmet ali erbil yapmıştır.

-e bunlar nasıl rus, hiç güzel değiller.
rammstein ile moscow isimli güzel bir çalışmaları olan rus müzik grubu.
sinema tadında klipleri olan, canlı sahne şovları da gayet güzel olan rus biseksüel grup(tu). ayrıldılar ama ayrıldıktan sonra bile birbirlerine göndermelerde (hatta gönderme de değil bildiğin adını kullanarak) bulunurlar. 2009 eurovision yarıfinalinde kısa bir sahne almışlıkları vardır ki o gece julia ne kadar muhteşemse, lena da o kadar pespayedir. şu aralar solo olarak kariyerlerine devam etmekteler ikisi de ve biseksüelliklerine sürekli olarak değinmektedirler. şarkıları muhteşem olmamakla birlikte kesinlikle boş değildir.
all the thing she said ile yıldızları parlayan iki genç kızdan oluşan bir müzik grubudur. tatu, rusça'daki "bu kız, o kızı..." sözcüklerinin birleşiminden oluşturulmuştur. müzikk klipleri ve şarkıları "iki sevgili kız" ve "iki kızın yaşadığı aşk" temasını işler. grup elemanları ilk çıkışlarında lezbiyen olarak düşünülseler de biseksüel olduklarını defalarca açıklamışlardır.
all about us şarkısından sonra başka şarkıları çıktı mı çıkmadı mı hiç bir fikrim olmayan gruptur. en son moskova da düzenlenen eurovison da sahnede kızıl ordu orkestrası eşliğinde şarkı söylemişlerdi.
lezbiyen taklidi yapan iki rus kızdan oluşan grup. bir tanesinin türk erkek arkadaşı vardı. birkaç güzel şarkıları olsa da lezbiyenliği kullandıkları için sevediğim gruptur.
içinde bir adet sansa stark barındıran lezbiyen grup.o değil de şimdi klibi tekrar izleyince anımsadım. neyse vazgeçtim.
bir tanesi evlenmiş, anne olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. iki kişilik müzik grubuydu.