tayyip'in obama'ya one minute demesi

israilin gazze'ye yönelik saldirilarinin artmasi üzerine çok sinirlenen rte, sherif yardimcisi backer bozdagh'a, gidip hemen obama'yi yanina getirmesini söyler. obama süklüm püklüm sherif'in bürosuna getirilir. rte elinde bir beyzbol sopasi, odanin içinde kizgin bir sekilde dolasmaktadir. bir sandalyeye oturtulan obama'nin önüme gelir ve,
" nedir bu rezillik la barragam.. anlat bakiim.." diye sorar. obama yutkunarak,
"ya abijim, bizim netanyahu biliyon karincayi bile incitmez. pambuk gibi adamdir. demekki damarina bastilar ki..."
sheriff çok sinirlenir.. " one minute, one minute barraam.. netanyahu' mu iyi adam? siktirtme bana onun agzini yüzünü.. zaten gicigim ona epeydir..."
ortami yumusatmaya çalisan obama, " ya öyle deme recebim. siz eskiden kankaydiniz. aranizda kötü seyler geçti ama unutun geçmisi..yeni bir beyaz sayfa aç....."
rte bagirarak sözünü keser. "one minute barraam one minüt.. bak bana barisin falan deme kalbini kirarim senin.. senin o beyaz sayfanida, netanyahuyu'da, senide sikerim.. akilli olun ulan... beni ileri demokrasinin sherif'i çizgimden çikarmayin..."

o sirada uzaktan bir zil sesi duyulur.. ses yavas yavas yakinlasir.. mrs. emayne , kasabanin sherif'ini sarsarak uyandirir tatli uykusundan.