tek gecelik ilişki sonrası girilen beklenti

kezbanlık tanımını tümüyle karşılamasa da, taraflardan birinin girdiği yüksek beklenti ve karşı tarafın siklemezliği arasında sıkışma halidir..

vizyona girişi ile 12093120931 izlenme rekoru ile hepimizi meraklara salacak yapımda, sabah uyandığında yanında görmeme ihtimali olan * bir bünye ile yaşanılan ilişki sonrası iyice saykoya bağlayan ürkek ceylanımız, kendince geliştirdiği defans mekanizması ile aralarında duygusal bir ilişkiyi gerçek gibi görüp, buna döre davrandığında ortaya çıkan komikli tablo ile seyircileri karşılıyor..

olayın tek gecelik olduğundan şüphe bile duymayan karşı tarafın gelişen olaylar karşısında verdiği tepki serüvenin bel kemiğini oluşturur..
eskiden tam olarak kezban olduğumu gözler önüne süren başlık. hatta öyle bir üst skala kezbanlık ki şehir dışından çağıranın bile ayağına gidiyordum, istanbulda sik tükenmiş gibi. mesela "sadece sarılıp uyuyacağız" dediler ama hiç uyuyan olmadı, ya da "bu gece beraber olucaz ve sık sık görüşeceğiz" dediler ama sonrasında arayan soran hiç olmadı. ben cidden sadece sarılıp uyuyacaklarını ya da devamında arayacaklarını sanmıştım.

şimdi ise tanıştığım kişilere adını bile sormuyorum; söylerse tamamdır söylemezse zaten görüştükten sonra kim olduğu sikimde olmuyor. hatta bazılarıyla bir kaç kez görüşüyorum ama adını bilmediğim için pot kırmamaya çalışıyorum falan.

evet hacı abi böyle olmamıza sebep olanların da allah cezasını ve belasını katmerli versin.*
uykunun gelmesi beklentisi. katiyen yabancı birisiyle uyuyamıyorum.
kimi zaman yanından hızla uzaklaşılması kimi zamanda kibarca evden kovulması gereken sevimli kişi.. kim bu kişi ? tabiki de tek gecelik ilişli sonrası beklentiye giren şahıs.
- misafirsen sabaha kadar uyuyup taksi parasından yırtmaktır.
- ev sahibiysen misafirin kocan eve dönene kadar defolup gitmesidir.
iki taraf beğenen ve beğenmeyen olarak ayrıldığın da tekrar buluşmak için paspas olmaya bile razı olan tarafın yaşadığı acıklı durum.
yaşanan ilişkinin tek gecelik oldugundan haberi olmayan kişinin girdiği doğal bir beklenti.yalanla dolanla karşınızdakini insan yerine koymadan değil de güzel dille niyetinizi belirtmediğiniz sürece kezban dalan denmesini acımasız ve haksız buluyorum.
bence niyet en en en başta belirtilmeli, sonra aşık olmalar, devamı istemeler gibi şeyler olabiliyor. birde hep merak etmişimdir :
tek gecelik= bir kez seks mi demektir ?
@ysb223 aslında no,bir gece içinde beni 4 kere boşaltan bir beyefendi vardı,brezilyalıydı. ha genelde bir oluyor o ayrı