tom ford

eşcinsel modacı, zamanında gucci için de çalışmış ancak son kertede kendi markasını ve kurumsal kimliğini oluşturup buna çok iyi sahip çıkan, özellikle parfümleri ve gözlükleri türkiye'de satılan ancak henüz takım elbiselerini türkiye'de bulamadığımız ancak vogue dergisi editörünün son zamanlarda tek beğendiği modacı olmasından mütevellit çok prim yapan erkeğin hası bir kişilik, özellikle parfümlerinden tom ford extreme inanılmaz bir kokudur, insanı sekse teşvik eder.

reklamları da çok iddialıdır, tom ford men parfümünün reklamı türkiyede olsa çıplak mankene bakıp mastürbasyon yapan adam, bu reklama bakıp neler yapmaz diye düşündürmektedir insanı.

söz konusu reklam için:

tom ford black orchid parfümse diğerleri hacı misi dedirtir..

her sıktığımda kendimle sevişesim geliyor... buna yakın tonda ikinci parfüm olarak kullanmayı düşündüğüm parfüm ise black xs l'exces'tir.
artık evlenmiş modacıdır. 25 yıldır birlikte olduğu wwd'nin o zamanlar ki editörü olan sevgilisiyle dünya evine girmiş ve bunun şerefine de reklam filmini seksi model nik thakkar ile çektiği oud noir parfümünü çıkartmış gizemli ve yakışıklı kişilik.
tobacco vanille'ini kullandığım koku markası, ama bu koku çok ağır, daha spor ya da fresh sevenlere asla tavsiye etmem
jay z'nin magna carta holy grail albümünde adına şarkı yazdığı modacı/yönetmen.


ayrıca kocası çok çirkin!
*
diğer büyük markalar gibi kendisi de bundan sonraki koleksiyonlarında kürk kullanmayacağını açıklamış.