trans kadına silahla saldıran 12 yaşındaki çocuk

homofobinin yaşı olmadığını bize gösteren çocuk. elbette şaşırmadık çünkü bu çocuğu nasıl bir zihniyetin yetiştirdiğini tahmin edebiliyoruz. ama beni endişelendiren son zamanlarda artan görünürlüğümüz ile daha çok hedef haline gelecek olmamız.

1f6b9
önce bi güzel pataklanıp,ardından eğitilmesi gereken çocuktur.
olay abd'de geçmiş. doğrusu, bağlantıyı açarken türkiye'de geçmiştir diye düşünüyordum. eşcinsel evliliklerin yasallaşması, bir kısım muhafazakar zihniyetli amerikalılar'ın da tepkisini çekmiş anlaşılan. çocuklar da ana-babalarının zihniyetinde oluyor istisnalar hariç.
derhal öldürülmesi gereken piçtir.bir çocuk bu kadar nefretle doluysa artık daha fazla eğitilemez.homofobiden kurtuluşun olduğunu düşünenlerden değilim.eğer şu anda açık eşcinseller nefes alıyorsa bu konunlardan korktukları içindir.kanunlardan korkmayan bunun gibi insanlar eyleme geçyorlar.bu satten sonra o piçten insanlığa herhangi bir yarar gelmez.doğanın kötü genleri yok ettiği gibi bununda toplum sağlığı için yok edilmesi lazım.fazla hümanizme gerek yok.seni yok etmeye çalışanı sen yok edeceksin ondan önce.