tubi

yeni kayıtlı sözlük kullanıcımız. düzenli geliyor, çaylak entrylerini doldurmaya devam ediyor. çok yakında yazarımız olacak gibi. iyi de yazıyor. bekliyoruz.
hoşgelmiş taze yazardır. ayısözlük resmi jedi sponsoru tra jedi keyifli entryler diler. *
oy teşekkur ederim hepınıze hoşbuldum
tubili mubili mor çiçek tubili burdan geçecek şeklinde tek cümlelik türkü yazma ihtiyacı hissettiğim nesildaşım. hadi el ele verip burayı daha yaşanılası bir yer yapalım.
ah teşekur ederim o guzel şarki sözlerin ve de sıcak kanlılıgın için tabiki de el ele verip kendimizi rahat ifade edebilidigimiz bu güzel sözlügü en iyi yerlere taşimaliyiz
ilk lez arkadaşım olmaya aday insan, hoşgeldin yevrum. *
az önce bana zarf gönderip beni engellemiş olan yazar, yanlışlıkla oldu herhalde. * yeni yazarımız, hoşgeldin diyelim.
ah şimartmayın beni yahu şaka maka da sende iyiki varsin bankaci, buradaki herkes iyiki varlar hepiniz çok sıcak kanlısınız.
sıcak kanlı, sempatik insancanlısı yazar kızımız.
evet ayarliyabilirsek bankacilarin en şekeriyle katılacagimiz zirve efenim
bir görünüp bir kaybolan muhabbete fırsat bulamadığımız yazar.
evet herkes bu bi gorunup kaybolmalarımdan şikayetçi yogunluklarım dan ötürü bu durumu telafı edecegım *
allahım bu nasıl bir sevimlilik bu nasıl bir sıcaklık sanki senelerdir tanıyorum ben bu şeker kızı *
bolca sohbetimizin ardından benim kafada oluşan kısa devre sonucu kopan diyaloğumuz dün gerçekleşen zirve ile tekrar hayat bulmuştur... hemde ne hayat bulma... sohbetine doyamadığım enerjisi ile insanı uçuran bu şeker kız birde iş yerimden komşum çıkmıştır ki buna ayrıca sevindim.
sevgili ayıcanlar hep birlilte kendimizden utanmamız gerekirki şu dünya güzeli kızımıza dün sugarda alt katta oturan ultra havalı ultra şehvetli süpersonic esmer dilberi birlik olupta ayarlayamadık kız eridi tükendide birinizin kılı kıpırdamadı... ayıp bize *
seni tanımak süper bişey.
tatli mi tatli, guzel mi guzel hatun. iyiki de zirveye gelmis de muhabbete katilmis, yoksa sap sap takiliyor olacaktik ahali olarak.
efendim kendisi şöyle şekerdir, böyle tatlıdır vesairedir tabi ki de lakin bunlar yazılmış. hepsine katılmakla beraber kendisinin çok easy on eye olduğunu belirtmek isterim. tipi, tarzı, makyajı... her şeyi kararında. ne çirkinlikten iç karartıyor, ne güzellikten insanı rahatsız ediyor. öyle dediysel vasat da sanmayın. tam bir turkish delight. her güzel türk kızına yapıştırıyorlar bu sıfatı da kazın ayağı öyle değil canım okurum. tam anadolu tip, türk tipi bir güzelliği var. hani hanım ağa'yı tekrar çekecek olsam güllü rolünü kesin veririm. çünkü hem çok güzel, hem mütevazi bir şekilde etkileyici, hem de sür tarlaya çalışsın, ver eline tüfeği avlansın, akşam evde hanım hanımcık elinde böreği, gece davette kendine en yakışan kıyafeti seçebilmenin verdiği rahatlıkla özgüvenli, caka satsın.

bilmiyorum anlatabildim mi derdimi ama işte tanışsanız daha iyi anlarsınız.

tek diyebileceğim şey yok böyle bi şirinlik. keşke kız kardeşim olsaydı.

edit: bunun neresini anlamadın a gerizekalı.
  • /
  • 3