tubi

eğer ayarlayabilirsek ayı sözlük yeni yıl zirvesi vol.2ye beraber geleceğim süpersonik * hatun. bir de ilave olarak tubik
bir görünüp bir kaybolan muhabbete fırsat bulamadığımız yazar.
allahım bu nasıl bir sevimlilik bu nasıl bir sıcaklık sanki senelerdir tanıyorum ben bu şeker kızı *
bolca sohbetimizin ardından benim kafada oluşan kısa devre sonucu kopan diyaloğumuz dün gerçekleşen zirve ile tekrar hayat bulmuştur... hemde ne hayat bulma... sohbetine doyamadığım enerjisi ile insanı uçuran bu şeker kız birde iş yerimden komşum çıkmıştır ki buna ayrıca sevindim.
sevgili ayıcanlar hep birlilte kendimizden utanmamız gerekirki şu dünya güzeli kızımıza dün sugarda alt katta oturan ultra havalı ultra şehvetli süpersonic esmer dilberi birlik olupta ayarlayamadık kız eridi tükendide birinizin kılı kıpırdamadı... ayıp bize *
seni tanımak süper bişey.
tatli mi tatli, guzel mi guzel hatun. iyiki de zirveye gelmis de muhabbete katilmis, yoksa sap sap takiliyor olacaktik ahali olarak.
efendim kendisi şöyle şekerdir, böyle tatlıdır vesairedir tabi ki de lakin bunlar yazılmış. hepsine katılmakla beraber kendisinin çok easy on eye olduğunu belirtmek isterim. tipi, tarzı, makyajı... her şeyi kararında. ne çirkinlikten iç karartıyor, ne güzellikten insanı rahatsız ediyor. öyle dediysel vasat da sanmayın. tam bir turkish delight. her güzel türk kızına yapıştırıyorlar bu sıfatı da kazın ayağı öyle değil canım okurum. tam anadolu tip, türk tipi bir güzelliği var. hani hanım ağa'yı tekrar çekecek olsam güllü rolünü kesin veririm. çünkü hem çok güzel, hem mütevazi bir şekilde etkileyici, hem de sür tarlaya çalışsın, ver eline tüfeği avlansın, akşam evde hanım hanımcık elinde böreği, gece davette kendine en yakışan kıyafeti seçebilmenin verdiği rahatlıkla özgüvenli, caka satsın.

bilmiyorum anlatabildim mi derdimi ama işte tanışsanız daha iyi anlarsınız.

tek diyebileceğim şey yok böyle bi şirinlik. keşke kız kardeşim olsaydı.

edit: bunun neresini anlamadın a gerizekalı.
bir insan bu kadar mı hoşsohbet olur yahu. ayı sözlük yeni yıl zirvesi vol.2 de tanıştığım ve bundan dolayı çok mutlu olduğum yazar. böyle güzel insanların sözlüğün bir parçası olması mutlu ediyor. daha uzun yıllar görüşebilmeyi diliyorum.
zirveye zıbam diye damgasını vurmuş yazardır. bu kızı tanımayanlar çok şey kaybediyor. tanıştığım için çok mutluyum tubi. enerjine, gülüşüne, ayağına sağlık!
kuzucum o benim sözlüğün papatyası *
tubi için yapacağım iyiliği yapamadığım için kendimi çok kötü hissediyorum, ne olursa olsun gidip söylemeliydim neyse. kalması için çok ısrar ettim ama nuh dedi peygamber demedi. * zirvenin bir tanesiydi.
o benim rengârenk çiğçeyim. o benim güzeller güzeli annem. o benim biricik kabak tatlım.** kih kihlemekten bir saatte 2 kelime edemediğimiz, telefon faturalarına bir hayli zararlı insan. çoh seviyoruum.
söylenerek tanım girme ekolünün önemli temsilcilerinden biri. *
magazin dedikodularını fısır fısır aramızda konuştuğumuz yazar. bir bilse bende daha ne gizli bilgiler var...*

mesajlarından sıcaklık fışkıran yazar. bir an önce tanışılması gereken yazarlar listeme en üst sıradan girmiştir.
tam bir magazin forever dır, ya sen var ya iyi ki varsın. bir zirve yapalım da yine fokur fokur sohbet edelim.
zirve öncesi sugar cafede buluşup hasret giderdiğim yazarlardan. kendisini ne kadar çok sevdiğimi zaten herkes biliyor. herkes evlenelim diyormuş, avcunuzu yalarsınız. o benim olacak...
esmer güzeli fıstık. derslerimizden fırsat bulduğumuz ilk anda gossip night gerçekleştirmeyi planlıyorum kendisiyle. *
doymadım! doyamadım! bir de boyu benden ufak ya, sarılmaktan alıkoyamadım! *
tubik... güzel kaşlı güzel yüzlü güzel yürekli fıstık....
tubik... güzel kaşlı güzel yüzlü güzel yürekli fıstık....
  • /
  • 4