tuğçe gendigelen

o ses türkiye 'de rüzgar gibi esen yarışmacı. yasmin levy bir an gitti geldi bende.
hadise'nin içten içe kıskandığı çok dilli şarkı söyleyebilen (hintçe,arapça,ingilizce..) gelecek vaad eden kişi
ağzım açık izlediğim mükemmel ses. hee yarışmada birinci olacak mı? tabi ki hayır. bu sesi müzik piyasasına o juri sokarsa bundan sonra söyleyecekleri tek şarkı 'kendim ettim, kendim buldum.' olur. net.
yarıştığı bölüm yayınlanırken twitter'da "orospu bu yeaaa, kezban yeeaa, eteğine bak yeaa, saçlara bak yeaaa.." vb. cümlelerle sikertmesi yapılan kişi.
bana nedense zerrin özeri hatırlatan kız.
işte o performans ve sonrası;
shakira/yasmin levy kırması sesiyle o ses türkiye şeysinin en çok konuşulan yarışmacılarından biri, ama ne oldum delisi olmaması kendi hayrına olacaktır, zira adımlarını "bu sese ve duruşa rağmen" mütevazilikle atmazsa düşüşü de o kadar çabuk olur. çevresinin çok önemli bir etkisi var. inşallah güzel ve işinin ehli bir ekibin elinde şımarmadan yeteneğini daha da köpürtebilir.
la size ayıp olacak ama ben hiç sevemedim yasmin levynin shakiranın yanından bile geçemez
bugün elendiği haberlerini aldık kendisinin. o ne özgüven o. özgüven iyidir de bokunu çıkarmamak lazım.
loreen' in güzelim euphoria şarkısını o kadar kötü söylemiştir ki elenmemesi olağanüstü karşılanırdı dediğim güzel.
dün geceki performansıyla ebru gündeşi çileden çıkarmış o ses türkiye yarışmacısı. öyle ki ebru gündeş yorum yaparken yarışmacıyla göz kontağı kurmak bir yana şarkıyı ne kadar çok istediğinden bahsederek bunu belli etmiştir. ilk performansıyla gayet etkileyici ve finale çıkabilecek bir yarışmacı olarak hafızamızda yer etmiş olsa da, cin olmadan adam çarpmaya kalkışarak bu hevesini kursağında bırakmıştır bu kız. kızım daha dünkü b*ksun afedersin sen kim şarkının sözünü kafana göre değiştirmek kim. neyse kızımız bir şekilde amacına ulaşıp ilk sansaysonunu yarattı dün gece bundan sonraki hamlelerini merakla bekliyorum.
--- çalıntı ---

gendigitmiştir.

--- çalıntı ---

iticilikte sınır tanımayan ukala dümbeleği. elenmesinde ki sebep dikkat çekme misyonunu tamamladığından, elbet piyasada! yer bulur diye olduğunu düşünmekteyim. bu arada malum yarışmayı izlemiyorum sadece gündeme bir şekilde düştüğünden görmüş bulunuyorum. valla bak, aigainin çükü* düşsün yalanım varsa.*