türbanlılığın eşcinsellikten zor olduğunu iddia eden kadın

söz yok. sözün bittiği nokta. sözcükler kifayetsizliğin ötesinde, mevcudiyetsizdir be!!
o kadar cahil insanları çıkarmışlarki.. ulan biri de çıkıp demiyor ki öldürüyor diye
arkadaş amına kodumunun memleketin de ne bitmez mağduriyetiniz varmış lan.gün döndü devran döndü dem sizin deminiz çıkarın keyfini.hiç bir dönem türbanınızdan dolayı öldürüldünüz mü? türban taktığınız için ailenizden dışlandınızmı ? hayır tabiki o mağduriyetin kralı biz her gün yaşıyoruz.zaman geçti hüküm siizn bizim hüküm edeceğimiz zaman bu dünya var oldukça olmayacak.beyinsiz sırtlanlar.
türban takmak bir tercihtir. eşcinsellik ise yönelim. yönelim olduğu halde, doğuştan yani o inandığınız allahtan geldiğimiz halde nefret cinayetlerine kurban giden arkadaşlarımız var. sen türbanını takıp gezip dolaşabiliyorsun. ama sen türban gibi bir bez parçasını cinsel yönelimle kıyaslayamazsın. eşcinsellik de bir bez parçası olsaydı eğer biz onu kafamıza takıp senin gibi dolaşamazdık. çünkü siz buna izin vermezdiniz.
peki ben ne yapayım türbanlı bir cd olarak?
özellikle chp başa gelirse başımı zorla açmalarından korkuyorum. çünkü kafam kel aslında :(
biri dini bir hüküm diğeri ise doğuştan gelen bir varoluş . sen tesettür giymeyi erteleyebilir yada bir dönem peruk takan öğretmenlerim olmuştu bu şekilde bir yöntem bulabilirsin , bazılarınız denk gelmiştir bir dönem din öğretmenleri peruk takardı , ya peki eşcinsellik ertelenebilir mi , yada bi kılıf uydurulabilir mi bunu gizlemek için . geyler veya lezbiyenler bi şekilde yine belki batmaz ama trans bireyler , hayat onlar için cidden zor .
öyle şımardılar ki şurada bi devran dönsün, öyle insanlar çıkacak ki korkulu rüyaları olabilir, böyle aralarında söz konusu kişiler için "firavun", "nemrut" diye lakap takacaklar.