türk gaylerinin beğendiği erkek tipi

kişiden kişiye değişen bir durumdur .
döşü kıllı olsun yeter diyenlerde var , erkek olsun yeter diyende
kişiden kişiye değişen bir olgu olmakla birlikte kanaatimce iri erkekler revaçtadır örneğin:
"nefes alsın yeter " diyenlerden tutunda ben seçiciyim bred pith gibi olmalı diyenlere kadar çeşit çeşittir.her açıdan karmaşık bir coğrafyada yaşamanın verdiği etkiyle bir netlik yoktur türk erkeği bu ota da konar boka da.
esmer, uzun boylu, düzgün fizikli, sahiplenebilen, iyi eğitimli özelliklerini taşıyanların daha çok beğenildiği aşikar olmakla birlikte açıkçası kimin neyi beğendiğinden şüphe ediyorum. herkesin beğendiği ile birlikte olduğu arasındaki uçurum belki de buna sebep.

at hırsızı kılıklı ve apaçi türevi olmadığı sürece herkesin şansı var gibi. benim aradığım kriterler yorucu olmaması, süreklilik duygusuna sahip olması, şeklen orta kiloda sakallı olması ve sokaktaki bildiğin zeki normal adam olabilmesi. taşmadığı, etrafa sıçramadığı ve makul davrandığı sürece zeki bir adamla olur. * * *
fizik önemli değil yeter ki gönüller bir olsun diyenlere bir tarafımla gülüyorum. herkes yanında eli yüzü düzgün hatta yakışıklı, yapılı bir erkek görmek ister. bir de kendini kabullenmek toplumumuzda çok önemli. bence fiziken bana yakın, kendini tanıyan ve partnerine saygılı, yatakta ateşli, dışarda dost ve arkadaş, odun gibi olmayan, az çok mizah anlayışı bulunan biri ideal. davul bile dengi dengine canım.
herkes, "erkek dediğin beni taşıyabilmeli" kafasında olduğuna göre, bu soruya hamal diye cevap vermek yanlış olmaz gibi sanki.. yoksa olur mu..? bilemedim şimdi..
kişiden kişiye değişmekle beraber türk erkeklerinde çoğunluk bearlover dır,avrupada ise genelde twink gay tipi tercih ediliyor.ben şahsen genç ve tüysüz severim.
biz böyle isteriz;


ama
bize böyle gelir;
aslında biz böyle isteriz;
*

ama bize böylesi gelir;
*
şöyle sıralanabilir efenim:

-orta boy
-beyaz ten
-orijinallik


sıkı sarılsın kaşık pozisyonunda uyanıp uyanıp öpsün kafi.
nefes alabilsin gerisini ben hallederim.
türk geylerinin genelini bilemeyeceğim ama kendi adıma konuşursam, orta boylu yada benden kısa, orta kiloda, hafif kaslı, yüzü gülen, temiz yüzlü, fazla esmer olmayan, tercihen güzel elleri olan, tercihen kıllı, tercihen gözlüklü, nerd/geek tipli, mülayim, orta yolcu ve uyumlu tipler benim içimin ısındığı tipler oluyor.

benden uzun, fazla yapılı, iri, maço, kenan imirzalıoğlu gibi tipliler ile fazla zayıf, çıtkırıldım, biraz feminen, dar pantolonlarla dolaşan tipler, herhalde bana en uymayan tipler.
aslında ben böyle isterim
*

ama bana kimse gelmez
yanılmıyorsam daha çok esmer ve de sakallı tiplerdir.ardından kumrallar gelir.en sonda da sarışın tipler.ayrıca elbette yüzleri nasıl olursa olsun kaslı ve yapılı tiplerin de oldukça beğenildiğini biliyorum türk geyleri tarafından.
pasif olmaktan hoşlananlar için genelde kıllı, aktif olanlar içinse genelde kılsız ve açık tenli... tabi istisna diye bir şey de var bu dünyada.
ben kişisel olarak, beyaz tenli erkekleri beğeniyorum. bir de sakal şart mesela. genelleme yapamam ama.
insan vücudunun en basit, en savunmazsız görünen hali "bence" en güzeli. farkların ortada olmadığı hali.
bu konuda tam olarak dengesiz, çelişik ve değişkenim. zevklerim ve erkek beğenilerim sürekli değişiyor. değişmeyen tek şey esmer erkeklerden hoşlanıyor oluşum.

bir ara sakallı erkek takıntım vardı ancak ortalık sakallı erkek dolunca o da bitti gitti. şu ara dik memeli, aşırı kıllı, 30-40 yaşlarında, fazla konuşmayan rahat kafada tiplerden hoşlanıyorum. hatta hiç konuşmasa ne güzel olur susarak yaşar gideriz. ne zamana kadar hoşlanırım tabiki belli değil.*
  • /
  • 2