vanda askeri araca pkk saldırısı

mehmetçik arama kurtarma çalışmalarına katılırken birde hain saldırıya uğradı. van başkale ilçesi yakınlarında yola döşenen mayın askeri araç geçişi sırasında uzaktan kumanda ile patlatılmış ve 4 askerimiz yaralanmış. helikopterle van asker hastanesine kaldırılan mehmetçiklerin durumunun iyi olduğu bilgisi var.
tek kelimeyle yazıklar olsundur.
insaf yok sizde değil mi? alayınızı allah ahirette karşımıza çıkartsın hepimizin. asıl hesap o zaman. özgürlük için adam öldürmek ha...! sözdürdüğünüz ocakların özgürlüklerini ipotek ettiğiniz gerçeğini anlamaktan yoksunsunuz siz. vicdansızlık, acımasızlık ve hayasızlık yapmak için özgürlük gibi mukaddes bir kelimenin olabildiğince uzağında durun başka bir hayrınızı istemeyiz. insanlık yoksunu pe.....
sanıyorlarki onlar gibi kin tutup agzimizdan öfke saçip bölücülükte onlara alet olacaz.. ama biz yaradandan ötürü severiz yaradılanları.
polisine taş attı, askerine kurşun yağdırdı...

deprem oldu 1 gün sonra, türkiye cumhuriyetini ve devletini kabullenmedikleri halde nerede bu devlet diye isyanettiler.(bu ne perhiz bu ne lahana turşusu) derler buna.

eeee...! 99 yılındaki depremde bu kadar kısa sürede yardım gelmedi kimseye!!!
yatın kalkın dua edin de t.c topraklarındasınız, bu kadar nankörlüğe bu yapılanlar çok size...