whatsapp'tan penis fotoğrafı yollayan insan

bir de bunlar çıktı başımıza amk.

lan arkadaş, tamam anladık; buluşacaz, sevişecez, telefon numaralarımızı vermişiz birbirmize ama bu nedir ya? bu nedir allasen? amacın ne senin? "bak sana bunu sokacam" mı? sen de at diyor bir de. gel sen ben direkt sokacam; reelciyim ben.
karşımdaki kişide biraz utangıçlık yada ne deniyor haya mı ? heh onu beklediğim için bende hoş karşılamam açıkçası... sonuçta penisi topluma mal etmeye gerek yok diye düşünüyorum bu konuda...
edep yahu dedirten insandır.
penis ile buluşmadan önce tanımada zorluk olmasın diye (veya talep edildiğinde) fotoğrafını gönderen penisin bağlı bulunduğu insandır.
hangi uygulamadan gönderince, normal insan sayılacak diye merak ettiren başlık.
henüz yüzünü göstermeden kendini penis fotoğrafıyla tanıtıyorsa aptalcadır. tıpkı hornet ve benzeri uygulamalarda fotoğrafsız profilin mesaj atarken özel fotoğraflarını açması, onların da sadece göt ve penisten ibaret olması gibidir. nedir bu yüzsüzce tavırlar bebişim.
malı meydanda olan insandır. ilk defa mı görüyorsunuz. penis işte. çok şaapmamak lazım. onu da öyle penisiyle beraber sevelim.
yollayan kişiye göre değişen , kimi zaman sevindiren kimi zaman düşündüren durum.
böyle bir talep ya da ima olmadığı sürece kimse durup dururken penis fotoğrafı yollamaz. yolluyorsa sıkıntı var demektir zaten uzak durulması gerekir kanaatindeyim.
göndersin ne var yahu dediğim insandır. sikinin fotosunu yollamadan önce rusya - türkiye krizi hakkında mı konuşuyordunuz ya da ne bileyim, japon bahçe düzenleme sanatı hakkında hararetli bir sohbetin ortasında çat diye mi gönderdi ki bu kadar bilenip ahlak polisi kesildiniz. seks yapmayın yav bu kadar ahlakçıysanız. seks sizin neyinize. asıl bu ahlakçı ibneler çıktı başımıza ve giderek de artıyorlar.
hoşuma giden ve hoşuma gitmiş insandır.
günümüzde organ çeşitliliği teorisi uyarınca; penis fotosu yanında, göt deliği, meme ucu ve kaçla fotosu göndermek de eklenerek fotoğraf yollama çeşitliliği artmıştır.*
karşılıklı arz talep meselesi ve fantezi amaçlı gönderilmesi neden sorun olsun ki dediğim eylem, sonuçta gerçeğini ağzınıza alıyorsunuz, fotosu neden sıkıntı yaratıyor?
konuştuğu kişiyle arasındaki diyaloğa bağlı olarak uygunluğu değişir.
talep edilmemişken gözüne sokarcasına sikinin fotosunu göndermek de nedir ki!
ha arada öyle bir muhabbet varsa da iş değişir tabii ki.
rezil olma riski alan insandır.
insanoğlu boş bulunup hata yapabilir.
penis fotosunu yemek kursundaki whatsap grubuna filan yolladığını düşünsenize.ya da apartman grubuna.
neden bu kadar yerden yere vurulduğunu bir türlü anlamıyorum cidden. nedir yani? hele "hayâ" deyip, "ahlâk" deyip, "edep" deyip de yorum yapmaya çalışanlar yok mu... ahaha! derdiniz neydi ki?

gayet de 'normal' insandır. isterse sikinin, isterse amının, isterse götünün, isterse memelerinin, isterse dudaklarının, isterse yüzünün fotoğrafını yollar yahu! sik. am. göt. meme. dudak. yüz. ne var yani?
rahibe teresa'yı, ne bileyim jeanne d'arc'ı, mecdelli meryem'i oynamaya gerek yok.

sevgilisine yollar -ki zaten 'sevgili' dediği, sevdiği görmüştür en mahrem yerini, en mahrem hâlini.
'koli'sine yollar -ki gayet olağan. yarım saat sonra sevişecekler zaten. fizibilite raporu almanın herhangi bir yanlış yanı yok.

yanisi;
sana ne. bana ne. size ne. bize ne. kime ne.