x factor star ışığı

bolca tribünlere oynanan seviyesiz programdır.ayrıca armağan çağlayan'ın sahneye çıkan birine ilk sorusunun kilosu olması gerçekten çok çirkindir
türkiye'de reyting rekoru kıracak program. ağlamalı, gülmeli, laf sokmalı, şenlikli oynamalı, acıklı vs. hepsi var. acun'un türevleri iş başında. ha izliyormuyuz, evet bariz izliyoruz işte.
acun samimiyetsizliğinin yanında çokta samimi bulduğum yarışmadır. uzun süre izlemedim ama tamda olması gerektiği gibi bir formattadır. zıynet sali ve emre aydın'nın enerjisi hissediliyor kanımca.
oturtulup kaldırtılan yarışma. bi ilginç juriye sahip.
eskişehir'den katılmakta olan enka'nın performansını sansürleyerek yayınlayan program. bu sansüre bu akşam bir dur demeli, bu akşam 21.30'da enka kanal d ekranlarında olacak ve #enkamutfagi ve #emreaydinenkamutfagi hashtagleriyle twitterdan destek tweetlerinizi bekliyorlar.
yayından aniden kaldırılan yarışma. 4 kategoride toplam 12 finalist belirlendikten sonra "haziran ayında finaller ile karşınızda olacağız" açıklamasıyla geçiştirilmiş durumda.
kanal d ekranlarında an itibariyle başlamış, organizasyon çok aksıyor, ses dizaynı berbat, juri sıçmakta, yarışmacı perfonmasları kötü, sunucu da juriden geri kalmıyor.
son çıkan yarışmacıyı büyük oğlum eski sevgilime benzetti. ben yine dumur tabi. lanet olasıca. keşke izlemeseydim.
keşke canlı yayınlanmasaydı da, biraz montajlanıp düzeltilseydi. insan izlerken yoruluyor, çok kaos, konuşma ve karışıklık var. ve tekrar reyting kazanmak içni jürileri değiştirip, yaz sezona koyarak olmaz, bu "tecrübesizlikle". zaten, jürilerdekilerin, yeni yetme süt bebeleri olduğu bir yarışmada, kalite falan beklememeliyiz bence. orada yarışan birçok insan, o jürilere bin basar. (bkz: ferah zeydan) atiye'nin kendini bir bok sanıp şımarık tavırlar sergilemesi, sinan'ın kendini türkiyenin pop starı sanması ve o tipsizliğine rağmen genç kızların sevgilisi olduğunu sanması; biricik nigarınsa doğru düzgün konuşamayıp, konuşmalara dahil olamayıp, sadece ağlayarak geçtiği; nihat'ınsa sanırım içlerindeki tek düzgün insan olup, pek ön planda olamaması falan... baya kötü bir prodüksiyon kısacası. eski jürilerle daha mı iyiydi ne?
bitti diye sevinirken yeniden başladı. tüh.